#25 2008-06-09 18:54:35

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

"neuropsychologia kliniczna Walsha" Kevin Walsh; David Darby wydane przez GWP V wydanie milej lektury ;>

Offline

 

#26 2008-06-09 19:03:05

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Wiara lub jej brak

derek cyt.Mieszanka chrzescijanstwa i New Age nie jest zadnym przeslaniem od Boga a wykorzystaniem przez inteligentna jednostke pewnych dawnych schematow zeby stworzyc na pozor cos nowego i manipulowac slabymi i nieporadnymi. Gratuluje "mesjaszowi" takich zdolnosci wplywu na umysly innych. Podziwiam i zazdroszcze

Widac, ze nie czytasz tekstów na forum tylko wybrane fragmenty. Przesłanie Z nieba GRYF144 opisuje w przeznaczonych do tego tematach.  Co do reszty tematów to już pisałam forum jest dla różnych osób więc ma w związku z tym różne działy.

cyt.Cóż moge nie czytac ale czytam bo jest umiejszczone w miejscu publicznym i kazdy moze je przeczytac, a niektorzy nawet moga uwierzyc, a to jest jednoznaczne z robieniem im krzywdy przez pana Gryfa144 i K12G no i oddzial administratorow takich jak ty, ktorzy pozwalaja na szerzenie tego typu tresci.


Czy czytasz wszystkie artykuły umieszczone w miejscu publicznym? Jesli tak to wspólczuję ponieważ internet ma szeroki zakres tematów .....
Co do  Krzywdy każdy mierzy w/g swojej miarki...

cyt.Oczywiscie to jest typowe wytlumaczenie religijne ale na serio pier... mnie co pisze w waszej Apokalipsie, a interesuja mnie fakty. Potrafisz pokazac jakis fakt? Czy wasz mesjasz dokonal jakiegos uzdrowienia, wypedzil jakiegos demona?


Na tym forum panuje kultura wypowiedzi.
Co do uzdrowień i innych rzeczy to myślę, że to nie twoja sprawa.

Pozdrawiam

Offline

 

#27 2008-06-09 19:20:06

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

Cóż moge nie czytac ale czytam bo jest umiejszczone w miejscu publicznym i kazdy moze je przeczytac, a niektorzy nawet moga uwierzyc, a to jest jednoznaczne z robieniem im krzywdy przez pana Gryfa144 i K12G no i oddzial administratorow takich jak ty, ktorzy pozwalaja na szerzenie tego typu tresci.

Czytanie lub nie czytanie to Twoja indywidualna sprawa. Nawiąże do zdań po pierwszym przecinku. Wykaż mi, jaka treść zawarta na forum stanowi choćby w minimalnym stopniu zagrożenie dla użytkownika. Udzielam ci pierwszego ostrzeżenia w związku powielaniem punktu "7" po ówczesnym upomnieniu.


Derek napisał:

Oczywiscie to jest typowe wytlumaczenie religijne ale na serio pier... mnie co pisze w waszej Apokalipsie, a interesuja mnie fakty. Potrafisz pokazac jakis fakt? Czy wasz mesjasz dokonal jakiegos uzdrowienia, wypedzil jakiegos demona?

Proszę zapoznać się z Regulaminem. Jest to wyjątkowe i ostatnie pouczenie. W skład pouczenia wchodzi cz. 2 oraz cz. 3

Derek napisał:

Mieszanka chrzescijanstwa i New Age nie jest zadnym przeslaniem od Boga a wykorzystaniem przez inteligentna jednostke pewnych dawnych schematow zeby stworzyc na pozor cos nowego i manipulowac slabymi i nieporadnymi. Gratuluje "mesjaszowi" takich zdolnosci wplywu na umysly innych. Podziwiam i zazdroszcze

(Cz. 2) "Art: 2 - (7)

Derek napisał:

<niech ktos weźnie i to sklei w calosc>

(Cz. 3) "Art: 1 - (1, 2)" oraz "Art: 2 - (15)"

Pozdrawiam Serdecznie

Offline

 

#28 2008-06-09 20:32:23

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

"neuropsychologia kliniczna Walsha" Kevin Walsh; David Darby wydane przez GWP V wydanie milej lektury ;>

To nadal nie udowadnia tego o co Cię pytam. Nie interesuje mnie neuropsychologia. Pytam, czy Ty możesz mi dowieźć, że kochasz lub nie kochasz swoich rodziców. Daj mi na to naukowy dowód taki żebym w uwierzyła w Twoje uczucia do danej osoby. Taki żebym nie miała najmniejszych wątpliwości, że właśnie takimi a nie innymi uczuciami  ją darzysz.
Oczywiście nie oczekuję Twoich zapewnień, bo są nieweryfikowalne i mało wiarygodne dla mnie. Oczekuję namacalnego dowodu- niezaprzeczalnych nie dających się niczym podważyć faktów popartych przez naukę, które utwierdzą mnie w bezsprzecznym przekonaniu, nie bazującym na zaufaniu czy wierze, że Derek kocha lub nie kocha swoich rodziców.
Czy teraz moje pytanie stało się jaśniejsze?


PS. Co do nauki

Myślę, że jesteś na tyle inteligentny, żeby wiedzieć, że nauka ciągle idzie do przodu. Jeśli dotąd czegoś nie odkryto, nie opisano, nie znaczy, że tego nie ma. Gdybyś urodził się w innej epoce wierzyłbyś, że ziemię na barkach trzyma Atlas, czarownice odpalają miotły, a Twardowski siedzi na księżycu.

Offline

 

#29 2008-06-10 08:50:48

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

K12G gdzie naruszylem jakas kulture? Czy wyrazenie ze mam w nosie to co pisze w Apokalipsie bo wg niej dzieli sie ludzi na rownych i rowniejszych? :>

Kazdy mierzy wg swojej miary?:> Ludowe madrosci to polprawdy, a nie prawdy wiec nie powtarzaj ich tak pewnie :]

No coz widac Xara, ze sie nie dogadamy. Chociaz zobaczylabys co jest w tej ksiazce, a nie mi zarzucasz, ze nie czytam tekstow na forum.

Rozwoj nauki wcale nie deklasuje tego, ze jakies uzdrowienia da sie udowodnic naukowo, a tak na boku co ma naukowy opis emocji do udowodnienia tego czy ktos uzdrowil czy tez nie? :>

Offline

 

#30 2008-06-10 10:19:06

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Wiara lub jej brak

Derek wskaż fragmenty w Apokalipsie gdzie ona dzieli na równych i równiejszych?

Jednak zrób to w przeznaczonym do tego dziale.

Pozdrawiam

Offline

 

#31 2008-06-10 11:31:53

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

No coz widac Xara, ze sie nie dogadamy. Chociaz zobaczylabys co jest w tej ksiazce, a nie mi zarzucasz, ze nie czytam tekstow na forum.

Rzeczywiście się nie dogadamy, bo ja Cię nie pytam o emocje, jak to wskazujesz poniżej. Nie rozumiesz tego- trudno. Być może to za trudne pytanie, lub nie chcesz przyznać, ze dowodów nie ma i niektóre rzeczy w życiu bierze się na wiarę.

Rozwoj nauki wcale nie deklasuje tego, ze jakies uzdrowienia da sie udowodnic naukowo, a tak na boku co ma naukowy opis emocji do udowodnienia tego czy ktos uzdrowil czy tez nie? :>

No właśnie, co ma naukowy opis emocji do uzdrowień? Czy ktoś to porównywał? Ktoś pytał o naukowy opis emocji?

Offline

 

#32 2008-06-17 18:40:21

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Wiara lub jej brak

Kolego Derek- udowodnij naukowo, że Boga nie ma.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nocleg w ciechocinku