#17 2008-06-09 14:01:15

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

dowody, dowody, naukowe dowody. Prosze

Offline

 

#18 2008-06-09 14:51:31

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

dowody, dowody, naukowe dowody. Prosze

Udowodnij mi naukowo, że kochasz lub nie swoich rodziców. Dowody, dowody, tylko dowody i to naukowe proszę.

Offline

 

#19 2008-06-09 15:07:39

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

hmm. Emocje i uczucia sa dosc skomplikowanym zjawiskiem ale to nie znaczy ze nie idzie opisac ich naukowo O ich wnetrzu juz wiemy sporo

neurchemia emocji Na podstawie osrodkowego wydzielania dopaminy bylbys w stanie okreslic czy to milosc czy tez poprostu udaje ale ty wymagaloby dluzszych pomiarow choc jest do udowodnienia

Offline

 

#20 2008-06-09 15:25:57

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

hmm. Emocje i uczucia sa dosc skomplikowanym zjawiskiem ale to nie znaczy ze nie idzie opisac ich naukowo O ich wnetrzu juz wiemy sporo

neurchemia emocji Na podstawie osrodkowego wydzielania dopaminy bylbys w stanie okreslic czy to milosc czy tez poprostu udaje ale ty wymagaloby dluzszych pomiarow choc jest do udowodnienia

Wolałabym jednak, żebyś zwracał się do mnie w rodzaju żeńskim. Teraz dostrzegam Twoje ignoranctwo, ponieważ nawet nie raczysz "spojrzeć" z kim rozmawiasz. Domyślam się, że z zawartością forum też nie jesteś zapoznany, ponieważ wiedzialbyś, że jestem kobietą. Daje mi to też do zrozumienia, że jesteś tu z pobudek czysto awanturniczych. Wypowiadasz się na tematy, których nie raczyłeś zgłębic w przeświadczeniu, że i tak "wiesz lepiej".


Wracając jednak do tematu. Nie pytałam Cię jak opisać naukowo uczucia, tylko prosiłam abyś udowodnił mi, że kochasz lub nie swoich rodziców. To chyba nie jest zbyt trudne pytanie dla tak tęgiej głowy jak Twoja?

Offline

 

#21 2008-06-09 15:35:50

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

"Wolałabym jednak, żebyś zwracał się do mnie w rodzaju żeńskim. Teraz dostrzegam Twoje ignoranctwo, ponieważ nawet nie raczysz "spojrzeć" z kim rozmawiasz. Domyślam się, że z zawartością forum też nie jesteś zapoznany, ponieważ wiedzialbyś, że jestem kobietą. Daje mi to też do zrozumienia, że jesteś tu z pobudek czysto awanturniczych. Wypowiadasz się na tematy, których nie raczyłeś zgłębic w przeświadczeniu, że i tak "wiesz lepiej"."

No coz wybacz mi moj blad ale dalej dorobiona do tego filozofia jest bardzo ciekawa POWODZENIA

"Wracając jednak do tematu. Nie pytałam Cię jak opisać naukowo uczucia, tylko prosiłam abyś udowodnił mi, że kochasz lub nie swoich rodziców. To chyba nie jest zbyt trudne pytanie dla tak tęgiej głowy jak Twoja?"

Chyba za bardzo sie wkurzylas moja pomylka bo emocje zaslonily Ci moja odpowiedz, ktora jest zgodna z Twoim pytaniem. Przeczytaj jeszcze raz

Offline

 

#22 2008-06-09 15:56:27

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

O moje emocje się nie martw Martw się o swoje.

Twoja odpowiedź nie jest zgodna z moją prośbą więc powtórzę a Ty ją przeczytaj tyle razy aż zrozumiesz.



Udowodnij mi naukowo, że kochasz lub nie swoich rodziców. Dowody, dowody, tylko dowody i to naukowe proszę.

Mała podpowiedz- nie pytam jak powstają emocje, bo to dokladnie wiem. Jest to jasno i klarownie opisane na forum, więc daruj sobie wykłady o neurochemii.
Ja Cię proszę, abyś mi naukowo udowodnił, że kochasz lub nie swoich rodziców.

Jeśli nie potrafisz to przyznaj wprost - że jest to dla nikogo oprócz Ciebie nieweryfikowalne.

Offline

 

#23 2008-06-09 16:47:07

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Wiara lub jej brak

widze, ze musze Ci to bardziej doslownie napisac ;>

Napisalem Ci pewna teorie zwiazana z emocjami i ich neurochemia i z tym, ze mozna to udowodnic jak ma sie odpowiednie warunki (sprzet i czas). Czyli jest to mozliwe do zweryfikowania ale ja nie posiadam takiej mozliwosci :]

Offline

 

#24 2008-06-09 17:13:15

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Wiara lub jej brak

Derek napisał:

widze, ze musze Ci to bardziej doslownie napisac ;>

Napisalem Ci pewna teorie zwiazana z emocjami i ich neurochemia i z tym, ze mozna to udowodnic jak ma sie odpowiednie warunki (sprzet i czas). Czyli jest to mozliwe do zweryfikowania ale ja nie posiadam takiej mozliwosci :]

Udowodnij, że ta pewna teoria jest absolutnie i bezsprzecznie prawdziwa. Naukowo proszę.

Czyli jest to mozliwe do zweryfikowania ale ja nie posiadam takiej mozliwosci :]

Póki co uważam, ze nie jest możliwe do zweryfikowania. Nie udowodniłeś nic. Czekam na dowody.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pakiety wellness Ciechocinek