#49 2008-06-17 18:32:05

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Święta geometria.

niet odpowiedzi

Offline

 

#50 2008-06-26 20:00:45

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Re: Święta geometria.

tajfoon28 napisał:

Trochę poszperałem, trochę połaczyłem ze soba, trochę pamiętałem- głupi nie jestem i wyszło mi tak:

Raphael85: Psalm 146

3 Nie ufajcie w książętach, ani w żadnym synu ludzkim, w którym nie masz wybawienia. 4  Wynijdzie duch jego, i nawróci się do ziemi swojej; w onże dzień zginą wszystkie myśli jego.

K12G:
Jest to potwierdzenie słów GRYFA144, które świadczył o dniu ostatnim.

tajfoon28 :
No dobra. Teoria jest taka, ze 2012 na chwilę zaniknie magnetyzm. Wiemy jak działa na ptaki, ryby, owady, nie?. A czy wiemy jak jego brak oddziałuje na człowieka? Czy możemy wykluczyć, ze np człowiek bez magnetyzmu ziemi nie dostanie chwilowego lub stałego pierooolca? Albo wylewu do mózgu? Albo co innego?

K12G:
...a goryl pasł stado ludzi...

Mam rozumieć, że człowiek przestanie mieć świadomość swojego człowieczeństwa i stanie się mniej inteligentny od goryla? Wow!
Na jakiej podstawie zrodziły się takie wnioski? Na podstawie tego Psalmu? Nie sądze. Wątpię też aby chwilowa utrata  magnetyzmu przez ziemię miałaby rozproszyć- obrócić w nicość świadomość człowieka. Oczekuję wyjaśnień.

Jak się powiedziało A trzeba powiedzieć B. Nie odpowiadając mi na pytania stajesz się niekompetnta, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ta cała akcja mesjańska, to jakiś zart. Brak odpowiedzi na pytania dotyczące wypowiedzi Twojej lub Gryfa swiadczy o ignoranctwie lub niewiedzy lub jednym i drugim. Napewno nie rzuca to pozytywnego światła na Wasze postaci.

Offline

 

#51 2008-06-26 23:44:59

Maciej

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 62

Re: Święta geometria.

Tak musza od razu odpowiedzieć bo św, Tajfoon 28 przybył z podróży no i jak to nie ma jeszcze odpowiedzi-przeciez świetobliwość podróżująca czeka.

Oni są bardzo zajęci, czy nie możesz tego zrozumieć. Nie biegają po forum i nie odkopują postów żeby na nie odpisać.  Jak będzie czas i wola napewno odpiszą.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
maltańczyki miniaturki na sprzedaż suche kąpiele co2 korzystne usługi telekomunikacyjne materace hilding materac janpol