• Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

#33 2007-07-24 20:55:25

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Doralife

Czy do wypełnienia woli Boga indoktrynacja jest konieczna? W żadnym razie indoktrynacja to droga do zniewolenia.
Jeżeli z moich tekstów takie wnioski wyciągnąłeś to znaczy, że ich dokładnie nie czytałeś. Nie można tych treści czytać po łebkach, są to teksty nasycone informacjami i należy je dokładnie i powoli przeczytać oczywiście, jeżeli ktoś chce je poznać i dogłębnie zrozumieć.
Piszesz o dwóch rodzajach wiedzy, „głowy” i „serca”, w istocie na ziemi w taki sposób podzielono myślenie człowieka. Jednakże z punktu widzenia Boga, cała wiedza jest jednością a emocje w sytuacji poznawania pozwalają tworzyć jeszcze głębsze odczucia. Takie uczucia i emocje, są drogą człowieka, na jaką chciałby Bóg go naprowadzić.
Gdyby nie taka potrzeba, to ludzkość nie musiałaby ewoluować z poziomu małp.
Kwestia rozwoju człowieka, w rzeczywistości raju nie obejmuje rozwoju w wiedzy, ale istotę zdolności człowieka, który w takim stanie tworzy lepsze formy krystaliczne emocji.

Offline

 

#34 2007-07-25 00:11:16

Doralife

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 5

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

K12G dziekuję za odpowiedż, jednak jest ona wymijająca. To co napisałeś (aś) jest już truizmem, który wszyscy znamy. Może ludzie mają dosyć "informacji", które ich zniewalają. Proszę powiedz, jakie ma to praktyczne przełożenie na nasze zycie? Kazdy z nas - ludzi - pragnie wypełnić swoją lekcję. Wiadomo, że wszyscy, którzy dzisiaj żyja na Ziemi, wiedzieli w jakim procesie bedą brali udział. Kolejne epatowanie ich pogróżkami Apokalipsy na nic sie nie zda. Sam napisałeś, że Bóg nie wymaga czołobitności. Więc po co dalej zacemniać obraz? Masz takie zadanie? Dlaczego nie powiesz, ze istoty dzisiaj inkarnowane, to wojownicy, którzy przyszli pomóc  Ziemi w jej procesie prechodzenia w wyższy wymiar. Tekstów biblijnych mamy już dosyć! Potrzebujemy wsparcia opartego na miłosci płynacej z serca. Czy taką reprezentujesz?

Offline

 

#35 2007-07-25 00:18:57

Doralife

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 5

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

K12G - nie wyraziłeś opinii na tematy przeze mnie poruszone. Sprawa Starego i Nowego Testamentu (podobno jesteś w tym kozak) oraz dlaczego Jezus musiał znieść Prawo? Ważna dla mnie kwestia to to, czy reprezentujesz człowieka, czy grupę Istot. Na te ważkie pytania nie uzyskałam odpowiedzi. Chcesz nauczać, bądź konkretny, gdyż dla mnie reprezentujesz jedynie mądrość "głowy" . Marzy Ci się patriarchat, niestety, Bogini powraca, i nie ma szans, aby było inaczej!

Pozdrawiam
Doralife

Offline

 

#36 2007-07-27 10:28:51

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

A ja mam takie pytanie czy istnieją inne wszechświaty????

Offline

 

#37 2007-07-29 16:52:25

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Doralife

K12G dziekuję za odpowiedż, jednak jest ona wymijająca. To co napisałeś (aś) jest już truizmem, który wszyscy znamy. Może ludzie mają dosyć "informacji", które ich zniewalają. Proszę powiedz, jakie ma to praktyczne przełożenie na nasze zycie? Kazdy z nas - ludzi - pragnie wypełnić swoją lekcję. Wiadomo, że wszyscy, którzy dzisiaj żyja na Ziemi, wiedzieli w jakim procesie bedą brali udział. Kolejne epatowanie ich pogróżkami Apokalipsy na nic sie nie zda. Sam napisałeś, że Bóg nie wymaga czołobitności. Więc po co dalej zacemniać obraz? Masz takie zadanie? Dlaczego nie powiesz, ze istoty dzisiaj inkarnowane, to wojownicy, którzy przyszli pomóc  Ziemi w jej procesie prechodzenia w wyższy wymiar. Tekstów biblijnych mamy już dosyć! Potrzebujemy wsparcia opartego na miłosci płynacej z serca. Czy taką reprezentujesz?

Odp.
Więc po co dalej zacemniać obraz? Masz takie zadanie? Dlaczego nie powiesz, ze istoty dzisiaj inkarnowane, to wojownicy, którzy przyszli pomóc  Ziemi w jej procesie prechodzenia w wyższy wymiar.

Przechodzenie na wyższy wymiar jest manipulacją filozoficzną.Taka rzeczywistość nie istnieje w stosunku do człowieka żyjącego na ziemi .
A wojownicy o ,których wspominasz to fakt lecz primo  nie są to wszyscy ludzie lecz znikomy odsetek społeczności.
Secundo nie przyszli by pomagać ziemi w jej procesie przechodzenia bo takowy nie istnieje , lecz po to by wykonać specjalną misje wojenną przeciwko Lucyferowi.


Odp.

Tekstów biblijnych mamy już dosyć! Potrzebujemy wsparcia opartego na miłosci płynacej z serca. Czy taką reprezentujesz?

Miłośc płynąca z mojego serca jest własnością mojej duszy.


Odp.
nie wyraziłeś opinii na tematy przeze mnie poruszone. Sprawa Starego i Nowego Testamentu (podobno jesteś w tym kozak) oraz dlaczego Jezus musiał znieść Prawo? Ważna dla mnie kwestia to to, czy reprezentujesz człowieka, czy grupę Istot. Na te ważkie pytania nie uzyskałam odpowiedzi. Chcesz nauczać, bądź konkretny, gdyż dla mnie reprezentujesz jedynie mądrość "głowy" . Marzy Ci się patriarchat, niestety, Bogini powraca, i nie ma szans, aby było inaczej!


Jezus nie zniósł żadnego prawa nie uczynił rewolucji ani żadnych zmian ustrojowych.Jak już w poprzednim poście bylo napisane Jezus tylko wskazał zasadnośc zniesienia prawa ale go nie zniósł. Jezeli masz lepsze informacje to przedstaw paragrafy ,które on zniósł?


Jako Mesjasz reprezentuję Boga .
Jako człowiek reprezentuję ludzkość.



Marzy Ci się patriarchat, niestety, Bogini powraca, i nie ma szans, aby było inaczej!

Widzisz w tym zdaniu odkryłaś przyłbice , udajesz rycerza ,który walczy za najważniejsze ideały na ziemi .Jak wyżej jest wykazane te ideały nie są wartością człowieka tylko jakiejś filozofii, z drugiej strony ucieszyła cię informacja o kobiecie,która uznała siebie za wyższą niz inne kobiety przypisała sobie boskie pochodzenie; tu myślisz że ziści sie matriarchat na ziemi ,...to wiedz że nie będzie tu na ziemi ani matriarchatu ani patriarchatu.

Ostatnio edytowany przez K12G (2007-07-29 16:53:35)

Offline

 

#38 2007-07-29 16:57:04

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Asef--Tak istnieją inne wszechświaty, ale z tego wszechświata do tamtych nie ma przejścia, tylko przez niebo.

Offline

 

#39 2007-07-29 22:50:44

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

A w tych innych wszechświatach jest inny Bóg?,czy we wszystkich tych wszechświatach jest ten sam Pan Bóg?

Offline

 

#40 2007-07-30 06:25:43

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Asef - Bóg (jest to  jest jedna z Dusz w Niebie, pozostałe są jej równe, tylko ta posiada największe predyspozycje do otrzymania takiego stanowiska) jest jeden z siedzibą w Niebie, inną sprawą jest, że poszczególnymi Wszechświatami opiekują się inne Dusze, np: tym w, którym żyjesz opiekuję się Syn Boży, Mesjasz, Pan Zastępów. Połączenia jak napisał Mesjasz między Wszechświatami nie ma, tylko poprzez Niebo.

Asef to wszystko zostało napisane w w odpowiedzi Mesjasza, czasami pewne informacje są zakodowane, lub nie napisane dosłownie.

Pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek hotel wellness