• Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

#41 2007-07-30 09:55:40

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Czyli mam to tak rozumiec,że na Wszystkie Wszechświaty jakie tylko istnieją jest jeden Bóg,który jest w niebie,w siedzibie,,a w tych innych Wszechświatach są inne dusze z nieba,np opiekunami tych Wszechświatów są np Synowie Boga,bo zaużmy,że nasz Wszechświat jest numer 29,w którym opiekuje się Mesjasz,a np we Wszechświecie numer 121 opiekuje się inna istota duchowa,która również należy do nieba,niewiem czy to tak dobrze rozumiem,czy mniej więcej tak jest?

Offline

 

#42 2007-07-30 14:16:42

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Asef

"na Wszystkie Wszechświaty jakie tylko istnieją jest jeden Bóg" - Tak

"a w tych innych Wszechświatach są inne dusze z nieba" - Nie, Dusza nie może być w jakimś Wszechświecie ze względu na wysokie wibracje jakie prezentuje. Dusze są w Niebie lub w miejscach do tego przeznaczonych. Człowiek wykazuje trójpoziomowość: cialo, astral, Dusza. Astral jest właśnie po to by połączyć Dusze z ciałem. Czyli wcielony człowiek to odpowiednio połączone ciało poprzez astral z Duszą. Często wykorzystywane do manipulacji przez Lucyfera jest "bycie Duszą" tak popularnie pisane w większości książek, gdyż pomija się fakt iż człowiek ma połączenie z Duszą poprzez astral, ten znowu w pewnej części jest pełen istot, które wykonują pracę dla Lucyfera.

"np opiekunami tych Wszechświatów są np Synowie Boga" - Tak, opiekunami poszczególnych wszechświatów mogą być Synowie Boży, aczkolwiek nie tylko oni, każda Dusza, która ma odpowiednie predyspozycje i zostanie wybrana do tego.

"bo zaużmy,że nasz Wszechświat jest numer 29,w którym opiekuje się Mesjasz,a np we Wszechświecie numer 121 opiekuje się inna istota duchowa" - Nie wiem skąd te informacje, jednak Wszechświatów na pewno jest mniej niż 121, na forum jest napisany proces budowy Wszechświata zauważ iż jest to wielka praca, Wszechświat podchodzi pod pewne prawa ewolucji, kiedyś zapewne przestanie istnieć jednak są to tak duże przedziały czasu, że dla człowieka żyjącego na Ziemi nie ma to większego znaczenia, o tym możesz poczytać w książkach o astronomii czy fizyce. Wiele nawet znanych osób świata ezoteryki myliło poziomy astralne z Wszechświatami, Mesjasz zapewne ma wgląd we wszystkie Wszechświaty, pozycja Pana Zastępów czyli Dowódcy Wojsk Nieba znaczy dużo więcej niż "opieka" nad jednym Wszechświatem.

Offline

 

#43 2007-07-30 15:18:47

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Witam dawids!


Poza małymi błędami masz bardzo trafne informacje.
Mam do ciebie zapytanie:
Czy śledzisz dokładnie poczynania Mesjasza w internecie i stąd masz te wiadomości?
Czy byłeś kiedyś na jego wykładzie  {nie wiedzac że to on jest Mesjaszem}i stąd masz te informacje?
Pozdrawiam

Offline

 

#44 2007-07-30 15:27:51

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Staram sie dokładnie czytać to co pisze Mesjasz i wyciągać logiczne wnioski. Tak to prawda - w swoim życiu miałem okazję być na dwóch Jego wykładach, jeszcze wtedy nie wiedziałem, że jest Mesjaszem.

Pozdrawiam

Offline

 

#45 2007-07-30 15:38:02

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

davids z tą iloscią Wszechświatów to ja tak z przykładem wymyśliłem...

A jak można wyjaśnic to,że Bóg nigdy nie miał początku i nie będzie miec końca,co to znaczy,że był zawsze i nigdy się nie stworzył,ale był??,to z kąd się wziął?

Ostatnio edytowany przez Asef (2007-07-30 15:38:58)

Offline

 

#46 2007-07-30 22:27:24

ka-gi

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-30
Posty: 48

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

hej... na innych forach jest ciężko, to może tutaj czegoś się dowiem...
widzę, że davids poznał osobiście Mesjasza... nawet był na wykładach...
można zapytać, jak to się stało i czego dotyczyły owe wykłady?
i dlaczego z czystej ciekawości nie można poznać Mesjasza... ?

Offline

 

#47 2007-07-30 22:36:05

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Chciałbym o coś zapytać:

1. Ilu obecnie Synów Bożych przebywa w naszym Wszechświecie (na naszej Planecie?) ?

2. Moja data urodzenia to 17.02 czy ma to coś wspólnego z liczbą 172? Jakie w ogóle mają znaczenie daty urodzenia?

3. Chciałem zapytać o narzędzia, którymi nas obdarza Bóg, jak je odkryć (uaktywnić?) w sobie?
   

Dziękuje

Offline

 

#48 2007-07-31 14:18:47

bartezh

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 1

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Myślą że nie będzie to dla ciebie problemem jeśli spytasz Mesjasza o moje imię.Wybacz bezczelność ale taki już ze mnie niewierny Tomasz:)

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nocleg w ciechocinku