• Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

#17 2007-07-09 01:09:32

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Asef

Jest to system eteryczny o niesłychanie wysokich wibracjach,przekraczających szybkośc światla,nikt oprócz Mesjasza tego systemu nie może uruchomić.Tylko Thot mógł to uczynić
ale uciekł przed Mesjaszem rok wczesniej jak mesjasz objawił swoją moc.
samuel służy Lucyferowi,lecz nic nie może uczynić poza manipulacją na poziomie świadomości ludzi.Chyba że ludzie mu w tym pomogą np.Projekt Cheops.

Gracjan

Nie istnieje jedność ,istnieje pełna indywidualność ,człowiek jest jednostką całkowicie indywidualną.Ten tekst ,ktory przytoczyłeś wskazuje na pełną manipulację świadomosci człowieka przez Lucyfera.

Offline

 

#18 2007-07-09 10:56:18

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

K12G,jeżeli nikt oprócz Mesjasza,to czemu tylko Thot mógł to uczynic?,to wydaje się byc nie logiczne,bo nikt oprocz,a mógł,jaka jest w tym różnica,jesli nikt to znaczy raczej,że nikt,a nie że jest ktos ze może to otworzyc,to jakby był taki paradoks,aha i kim jest ten Thot?,tym samuelem,czy lucyferem?,a czyli jesli nikt tego nie może otworzyc,czy to znaczy,że także i ludzie pod manipulacją samuela?,a jeśli by sie to uruchomiło to jakby wtedy świat wyglądał?,czy wogule kiedyś to zostanie uruchomione?,czy nigdy?

Ostatnio edytowany przez Asef (2007-07-09 10:57:06)

Offline

 

#19 2007-07-10 16:14:54

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Witam,

jakiś czas temu mieliśmy z moja znajomą kontakt z jakimiś Istotami, które były nam przyjazne, przynajmniej takie sprawowały wrażenie. Kontakt sie urwał, jednak po rozmowach z Nimi, został mi ofiarowany anioł, zwał sie Soul, rzeczywiście doświadczałem czasami ręki Soula, jednak ciekawi mnie czy to jakaś Istota Astralna, czy prawdziwy Anioł, a może jeszcze ktoś inny, pytania moje brzmią: Mesjaszu kim jest Soul? Jaki jest zakres pomocy Aniołów? W tych czasach zapewne jest większa ich aktywność, czy istnieje jakiś sposób ujrzenia Anioła, poczucia, kontaktu z Nimi?

Offline

 

#20 2007-07-11 19:50:44

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Jest to astralny opiekun .
Zakres pomocy Aniołów to- nie wpływaja na los człowieka ,tylko na jego emocje.[jak będzie trochę czasu to temat zostanie szerzej opisany,narazie nie ma takiej mozliwości czasowej.]
W tej chwili większą aktywność wykazuja negatywne istoty duchowe.
Kontakt można nawiązac tylko i wyłącznie z astralną istotą

Offline

 

#21 2007-07-12 22:34:26

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Prosiłbym o odpowiedzi na kilka moich pytań, które mnie trapią od pewnego czasu.

1. Czym jest pamięć ludzka?, czy ma coś wspólnego z świadomością?
2. Na czym polega istota lęku? Jak sie pozbyć (stransformować?) swoje lęki? Czy jest coś takiego jak podstawowy lęk?


Oglądałem ostatnio ciekawy film: What the BLEEP Do We Know - Down the Rabbit Hole (2006), ukazuje odkrycia naukowe ostatnich lat w bardzo przestępny i zrozumiały sposób. Zaskakujące jest to, że dotykając czegoś tak naprawdę nie mamy z tym bezpośredniego "kontaktu", zresztą ciekawe dlaczego? Dużo takich zaskakujących odkryć jest tam przedstawione. Kto jeszcze nie widział to polecam. Odnośnie tego filmu można by mieć mnóstwo pytań, aczkolwiek nasuwa mi się jedno:

3. Czy fizyka kwantowa pokazuje prawdziwy stan naszej rzeczywistości ziemskiej, czy jest to jakaś forma iluzji?


Zrobiłem pewną mandale:

http://david.securitycar.eu/DS%20mandala.JPG

4. Wiem, że jako autor powinienem najlepiej wiedzieć, ale jakoś nie potrafie do końca jej "wyczuć" Jakie właściwości ona posiada?

Dziękuje,
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez davids (2007-07-31 12:50:20)

Offline

 

#22 2007-07-13 01:16:06

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

A ja chciałbym usłyszec odpowiedz na moje ostatnie pytania z 3 strony,które chyba zostały ominięte:

K12G,jeżeli nikt oprócz Mesjasza,to czemu tylko Thot mógł to uczynic?,to wydaje się byc nie logiczne,bo nikt oprocz,a mógł,jaka jest w tym różnica,jesli nikt to znaczy raczej,że nikt,a nie że jest ktos ze może to otworzyc,to jakby był taki paradoks,aha i kim jest ten Thot?,tym samuelem,czy lucyferem?,a czyli jesli nikt tego nie może otworzyc,czy to znaczy,że także i ludzie pod manipulacją samuela?,a jeśli by sie to uruchomiło to jakby wtedy świat wyglądał?,czy wogule kiedyś to zostanie uruchomione?,czy nigdy?

Offline

 

#23 2007-07-14 20:00:47

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

dawids---


Pamięć ludzka---jest to zapis magnetyczny wody komórkowej,która po wyparowaniu w czasie przenikania przez aure jest wiązana polem magnetycznym człowieka.W tym samym miejscu w aurze w zwiazku z zapamiętaniem zdarzeń i doświadczeń tworzy się świadomość.


Lęk - zbyt długi temat do omówienia teraz,nie wystepuje forma definicji jednoznacznej.
       Jak sie pozbyć ? zapomnieć o przyczynach lęku.

podstawowy lęk?--okreslenie niezbyt precyzyjne , dla każdego podstawowym lekiem moze być inna przyczyna.

fizyka kwantowa--jest to forma rzeczywista,tylko technika odczytywania efektów stanu moze być niewłasciwa.

mandale omówię w innym czasie.

Pozdrawiam

_________________________________________________________________________________


Asef


Thot jest bółbogiem astralnym.Thot miał dyspozycje do otwarcia tego.Obecnie nikt ,oprócz Mesjasza nie jest w stanie tego otworzyć.
Co do uruchomienia to poczekamy zobaczymy.

Offline

 

#24 2007-07-14 20:37:24

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Czy możliwe są podróże w czasie,czy można np cofnąc czas,albo pójsc w przyszłosc?,czy wogule takie wehikuły czasu istnieją?,kim naprawdę był ten słynny John Titor z 2036 roku,który cofnał się do 2000 roku w poszukiwaniu jakiejś częsci do komputera,i pisał w Internecie,że jest z przyszłosc,na wileu forach,po czym po niewielkim czasie odszedł do swojego czasu i nikt nie namierzył do tej pory kto to byt,w odpowiedzi na szereg pytań mówił,że w roku 2012 nastąpi to samo jak kiedyś wody się odstapiły,w czasach Mojżesza,zatem czy to była prawda?,czy rzeczywiscie był z przyszłosci?

Ostatnio edytowany przez Asef (2007-07-14 20:39:39)

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pakiety wellness Ciechocinek