#1 2007-12-26 10:44:24

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Pierwsi chrześcijanie a definicja sekty

Nie opowiadając się po stronie sekt chrześcijańskich, zauważyć należy, iż chrześcijańskie ośrodki antysektowo-apologetyczne walcząc zawzięcie z innymi sektami popadają tym samym w konflikt z prawdą o początkach własnej instytucji, na jakie się powołują, a jakie bynajmniej nie odpowiadają idealistycznemu obrazkowi z Quo vadis?, lecz na ogół spełniają wszelkie kryteria jakie antysekciarze stosują dziś ze świętym oburzeniem względem swych przeciwników. Otóż chrześcijaństwo, które widzimy w Biblii spełnia kryteria sekty dzisiejszych chrześcijan-antysekciarzy. Mówi się więc, że (podaję za arcybiskupem Wiednia):

1. Sekta to ugrupowanie, które oderwało się od wielkich Kościołów, Kościołów masowych

I odpowiedzieli im Faryzeuszowie: Czy i wy jesteście zwiedzeni? Czy kto uwierzył w niego z książąt albo z Faryzeuszów? Tylko ten gmin, który nie zna zakonu; przeklęci są. Jan. 7:47-49

2. Często sekty zachowują wybrane wartości, idee religijne i formy życia wspólnot kościelnych, od których się oderwały. Te pierwotne elementy zostają w nich jednak wyniesione do rangi absolutu, wyizolowane i ujęte w ramy życia wspólnotowego, które zrywa wszelkie więzi z pierwotną społecznością i zabiega przede wszystkim o zachowanie i obronę samej siebie.

Oto słowa Jezusa z Biblii:

"Każdy, kto by opuścił domy albo braci, albo siostry, albo ojca, albo matkę, albo dzieci, albo rolę dla imienia mego, stokroć tyle otrzyma i odziedziczy żywot wieczny" Jezus, Mt 19,29, NTG

"Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony" (Mk 6,4),

"Potem przyszedł do domu, a tłum znów się zbierał, tak że nawet posilić się nie mogli. Gdy to posłyszeli Jego bliscy, wybrali się, żeby Go pojmać. Mówiono bowiem: zwariował". (Mk 3, 20-21). Tak jak dzisiaj si myśli o „ofiarach sekt" — podkreślam to!

"Gdy jeszcze przemawiał do tłumów, oto Jego Matka i bracia stanęli na dworze i chcieli z nim mówić. Ktoś rzekł do Niego: Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą". Jezus jednak nie zechciał udzielić im audiencji: "Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi? I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: Oto moja matka i moi bracia". (Mt 12, 46-49). Nie ma więc dla chrześcijanina rodziny innej niż gmina

"Oznajmiono Mu: Twoja Matka i bracia stoją na dworzei chcą się widzieć z Tobą. Lecz On im odpowiedział: Moją matką i moimi braćmi są ci, którzy słuchają słowa Bożego i wypełniają je" (Łk 8, 20-21)

"Nie mniemajcie, że przyszedłem, by przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem, by przynieść pokój, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową. Tak to staną się wrogami człowieka domownicy jego. Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien" (Mt 10, 34-37).

"Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął (...) Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi , a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej" (BT, Łk 12, 49-53).

"Do drugiego zaś rzekł: Pójdź za mną! A ten rzekł: Pozwól mi najpierw odejść i pogrzebać ojca mego. Odrzekł mu: niech umarli grzebią umarłych swoich, lecz ty idź i głoś Królestwo Boże. Powiedział też inny: Pójdę za Tobą, Panie, pierwej jednak pozwól mi pożegnać się z tymi, którzy są w domu moim. A Jezus rzekł do niego: Żaden, który przyłoży rękę do pługa i ogląda się wstecz, nie nadaje się do Królestwa Bożego" (Łk 9, 59-62; podobnież Mt 8, 21-22).

Zwieńczeniem powyższych cytatów jest ten oto: "A szły z Nim wielkie tłumy. On odwrócił się i rzekł do nich: Jeśli kto przychodzi do mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem" (BT, Łk 14, 25-26). W tym świetle zupełnie dwuznacznie prezentuje się uwaga katolickiego apologetyo tym, że sekty "wszczepiają im nienawiść do rodziny (...) izolują ich od rodziny"...

Antyrodzinne i antyspołeczne zalecenia Biblii były przez chrześcijan praktykowane w początkowym okresie istnienia jako sekta. Jeszcze w II w. pisał Celsus, obywatel rzymski, o praktykach chrześcijan: "Widzimy, że w poszczególnych domach prywatnych gręplarze, szewcy, folusznicy, ludzie nieokrzesani i prości nie ośmielają się wyszeptać słowa w obecności starszych i poważniejszych panów; kiedy jednak spotkają na osobności dzieci i kobiety równie proste jak oni, opowiadają im przedziwne historie, że nie należy słuchać ojców i nauczycieli ; że im trzeba raczej wierzyć; że tamci są głupcami i szaleńcami; że nie mogą dostrzec ani zrobić nic naprawdę szlachetnego, zajęci próżnymi głupstwami, a tylko oni jedni wiedzą, jak należy żyć; że jeśli uwierzą ich słowom, będą szczęśliwi sami i ich bliscy. A jeśli mówiąc to zobaczą, że zbliża się któryś z nauczycieli młodzieży, ktoś poważniejszy albo sam ojciec rodziny, lękliwi uciekają w popłochu, zuchwali zaś podburzają dzieci do buntu, szepcą do ucha, że w obecności ojca lub nauczycieli nie będą mogli ani chcieli wyjaśnić dzieciom tych wszystkich wspaniałości; że wzbudza w nich odrazę głupota i okrucieństwo tych zdemoralizowanych ludzi, pełnych najgorszej niegodziwości i kroczących drogą występku, którzy by ich na pewno ukarali; ale jeśli chcą się czegoś nauczyć, niechaj porzucą rodziców i nauczycieli i idą z kobietami i towarzyszami zabaw na zebranie kobiet albo do pracowni szewca lub do foluszni, a tam osiągną doskonałość. Taka jest ich argumentacja" (podane za: "Przeciw Celsusowi" - Orygenes; Akademia Teologii Katolickiej, Warszawa 1977; 2 t.). No, ale Wy wierzycie tylko swoim pismom, poganom nie możecie uwierzyć, którzy znani są z tego, że pałają wrodzoną nienawiścią do chrześcijaństwa.

3. W powiązaniu z tymi podstawowymi elementami można jeszcze wymienić następujące cechy charakterystyczne sekt: irracjonalne idee religijne (na przykład oczekiwanie bliskiego końca świata)

irracjonalizm:

"Nie posłał mnie Chrystus, abym chrzcił, lecz abym głosił Ewangelię, i to nie w mądrości słowa, by nie zniweczyć Chrystusowego krzyża. Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia. Napisane jest bowiem: Wytracę mądrość mędrców, a przebiegłość przebiegłych zniweczę. Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata? Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących. Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą. To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi. Przeto przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu! Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej, niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych. Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić" (1Kor 1, 17n; BT)

bliski koniec

"Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą (...) wówczas wielu się zgorszy, i nawzajem wydawać się będą i nawzajem nienawidzić (...) I powstanie wielu fałszywych proroków i zwiodą wielu (...) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, która przepowiedział prorok Daniel (...) Wtedy ci, co są w Judei niech uciekają w góry (...) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus, albo tam, nie wierzcie (...) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą. I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata (...) Zaprawdę powiadam wam, nie przeminie to pokolenie aż się to wszystko stanie" (Mt 24, 9-34). "Zaprawdęć wam powiedam: Żadnym sposobem nie przeminie ten wiek, aż gdyby wszytki ty rzeczy były uczynione." (Marek 13,30). "Zaprawdę powiadam wam, iż są niektórzy z tych, co tu stoją, którzy nie ukuszą śmierci, ażby ujrzeli, że królestwo Boże przyszło w mocy." (9,1; BG)

Wysyłając apostołów w podróże misyjne nakazuje im: "Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie" (Mt 10, 7)

"Nie jesteś związany z żoną? Nie szukaj żony (...) Mówię, bracia, czas jest krótki; dopóki jednak trwa winni również ci, którzy mają żony, żyć tak, jakby ich nie mieli, a ci, którzy płaczą, tak jakby nie płakali, ci zaś, co się radują, tak jakby się nie radowali; ci, którzy nabywają, jak gdyby nie posiadali; ci, którzy używają tego świata, tak jakby z niego nie korzystali. Przemija bowiem postać tego świata" (1 Kor 7, 29-31).

"A teraz wy, bogacze, płaczcie i narzekajcie nad nieszczęściami, jakie na was przyjdą" (Jk 5, 1; NTI), bowiem: "Żyliście beztrosko na ziemi i wśród dostatków tuczyliście serca wasze w dniu rzezi" (Jk 5, 5; BT)

"przybliżył się koniec wszystkiego" (1 P 4, 7)

4. odrzucenie wszelkiego porozumienia duchowego z osobami myślącymi inaczej

Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie, a kto ze mną nie zbiera, rozprasza. Mat. 12:30

Albo jaka zgoda między Chrystusem a Belialem, albo co za dział ma wierzący z niewierzącym? 2 Kor. 6:15

5. przesadny entuzjazm w przedstawianiu i realizowaniu własnej wizji

I oto teraz, zniewolony przez Ducha, idę do Jerozolimy, nie wiedząc, co mnie tam spotka, Prócz tego, o czym mnie Duch Święty w każdym mieście upewnia, że mnie czekają więzy i uciski. Lecz o życiu moim mówić nie warto i nie przywiązuję do niego wagi, bylebym tylko dokonał biegu mego i służby, którą przyjąłem od Pana Jezusa, żeby składać świadectwo o ewangelii łaski Bożej. Dz.Ap. 20:22-24

A uczyniwszy bicz z powrozków, wszystkich wygnał ze świątyni, i owce i woły: a tym, co pieniędzmi handlowali, pieniądze rozsypał i stoły poprzewracał; A tym, co gołębie sprzedawali, rzekł: Wynieście to stąd, a nie czyńcie domu Ojca mego domem kupieckim. I wspomnieli sobie uczniowie jego, iż napisano: Żarliwość o Dom Twój pochłonęła mnie. Jan. 2:15-17

6. agresywny prozelityzm i przesadne poczucie misji w stosunku do świata

I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście dobrą nowinę wszystkiemu stworzeniu. Mar. 16:15

A gdyby kto was nie przyjął i nie słuchał słów waszych, wychodząc z domu lub z miasta tego, strząśnijcie proch z nóg swoich. Zaprawdę powiadam wam: Lżej będzie w dzień sądu ziemi sodomskiej i gomorskiej niż temu miastu. Mat. 10:14-15

7. w stosunku do świata, traktowanego pogardliwie

Nie miłujcie świata ani rzeczy, które są na świecie. Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca. Bo wszystko, co jest na świecie, pożądliwość ciała i pożądliwość oczu, i pycha życia, nie jest z Ojca, ale ze świata. 1 Jan. 2:15-16

"Weselcie się zawsze w Panu... Skromność wasza niech będzie wiadoma wszystkim ludziom: Pan blisko jest! Nie troszczcie się nic..." (Flp 4,4n)

8. kategoryczna wiara w możliwość zbawienia jedynie ograniczonej liczby ludzi, należących do danej grupy.

Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie Mat. 12:30

Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony. Mar. 16:16

Poganie słysząc to, radowali się i wielbili Słowo Pańskie, a wszyscy ci, którzy byli przeznaczeni do życia wiecznego, uwierzyli. Dz.Ap. 13:48

Jak słusznie zauważył jeden z 'sekciarzy': "Chrześcijaństwo mogło być w swych początkach uznawane za sektę. I rzeczywiście tak było, jak świadczy wypowiedź oficjalnych przedstawicieli ówczesnego wielkiego Kościoła o apostole Pawle: 'Albowiem znaleźliśmy tego męża zaraźliwego i wszczynającego rozruch między wszystkimi Żydami po wszystkim świecie, i herszta tej sekty Nazarejczyków.' (Dz.Ap. 24:5) Podobnie i dzisiaj chrześcijanie nie należący do ugrupowań, których jedynym argumentem, jest fakt, że są wielkie (por. Obj. 17:5), bywają określani przez ich przywódców jako sekciarze i zwalczani z wszelką gorliwością, jak to zresztą zapowiedział sam Pan: 'Wyłączać was będą z synagog; owszem przyjdzie godzina, że każdy, kto was zabije, będzie mniemał, że Bogu posługę czyni.' (Jan. 16:2)"


Autor tekstu: Mariusz Agnosiewicz; Oryginał: www.racjonalista.pl/kk.php/s,48

Offline

 

#2 2007-12-27 20:29:13

Deszcz

Agat

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 97

Re: Pierwsi chrześcijanie a definicja sekty

Chrześcijanie w świecie Szatana


Łukasza 18:8 "... Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"

Niezwykle niepokojący werset, wyraźnie sugerujący smutny fakt, ze znalezienie wiary w Niego podczas Jego powtórnego przyjścia nie będzie zadaniem łatwym.

Przyczyna takiej oceny Ja-szua jest zupełnie zrozumiała. Żyjemy w świecie Szatana.

Niemal wszystko na świecie, jest kontrolowane przez Szatana. Także pod jego kontrolą znajduje się cała polityka światowa oraz niemal całe media, za wyjątkiem Internetu.


Dlatego też współczesne państwo Izrael, Syjonizm, ruch ku Globalizacji znany jako Nowy Porządek Świata, Masoni, Bilderberg, i wiele innych organizacji - oto główna polityka świata rządzonego przez kontrolowanych przez Szatana świata.

Nikt z nas nie chciałby mieć udziału w tej polityce, ponieważ jest to polityka Szatana oraz jemu podporządkowanych organizacji i zrzeszeń.

Jest to światowa konspiracja przeciwko ludowi Bożemu, który jest szczególnym celem nienawiści tego konspiratora.

Obecnie świat Szatana jest w na etapie przygotowań do trzeciej wojny światowej.

Planowana wojna, to wojna pomiędzy Izraelem a krajami arabskimi. Wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1870.

Na tym etapie mamy poza sobą dwie wojny światowe a trzecia, wojna o charakterze religijnym jest najprawdopodobniej w ostatniej fazie przygotowań.

Znany, już nie żyjący Mason, była głowa Masonów Ameryki Północnej, Albert Pike miał szatańską wizję doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata.

Sekrety owych knowań wyjawił w swojej książce były satanista, Doc Marquis w książce "Secrets of the Illuminati" ("Secrety Iluminatów")

(Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć je w większym wymiarze oraz ujrzeć typowe masońskie insygnia.)

Albert Pike otrzymał demoniczną wizję planu, według którego miał się ustabilizować Nowy Porządek Świata.

Wizja ta była opublikowana w 1871 roku.



"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasa oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

[http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm]


Lucyperiański Nowy Porządek Świata



W świetle tego tekstu widać wyraźnie, co jest celem Globalistów. System władzy oraz ideologii Szatana/Lucypera. Najprawdopodobniej jego głównym przedstawicielem będzie fałszywy Mesjasz czyli Antychryst, sprawujący władzę w imieniu Lucypera oraz przezeń wyposażony przez niego w olbrzymią moc.


Celem Szatana jest zniszczenie wszystkich religii z ateizmem włącznie i zastąpienie ich systemem wielbienia Lucypera oraz jego ideologi



W momencie owych zmagań Bóg także wkroczy w tę erę i zostanie wykonany rękami Illuminati (Bractwo Śwetliste) wyrok na Babilonie Wielkim.



Istnieją obszerne materiały udowadniające, że owa wizja demoniczna Alberta Pike została w dwóch wojnach światowych dokładnie zrealizowana. Czeka nas jeszcze trzeci etap czyli Trzecia Wojna Światowa.



Poniżej fragment Protokołów Mędrców Syjońskich co do Mesjasza izraelskiego czyli Antychrysta. (Warte dokładnego przestudiowania, ponieważ są tam przedstawione dokładne plany szatańskiego systemu.)

§ 24. Król izraelski - patriarchą świata Kiedy król izraelski wdzieje na swoje święte czoło koronę, zaofiarowaną mu przez Europę, z tą chwilą stanie się patriarchą świata. Ofiary niezbędne, złożone dla niego, z powodu swej celowości nigdy nie dorównają liczbie ofiar, złożonych w ciągu wieków przez manię wielkości, zawartą w konkurencji rządów gojów. Król nasz będzie nieustannie obcował z narodem. wygłaszając dla niego z trybuny przemówienia, które fama rozniesie natychmiast po całym świecie.

Takie są mniej więcej plany świata Szatana



Ktoś może zapytać: co nas, chrześcijan obchodzą plany Illuminati/satanistów?

System Szatana infiltruje zbory chrześcijańskie, kościoły umieszczając w nich fałszywych apostołów i proroków, fałszywych nauczycieli, którzy zniekształcają Ewangelię o Królestwie Bożym zastępując ją nie biblijnymi utopiami i baśniami. Wprowadzane są fałszywe nauki o rzekomym wypełnianiu się proroctw biblijnych, zwłaszcza odnośnie współczesnego Izraela, nakazując nie tylko poparcie dla szatańskich planów, a nawet w skrajnych przypadkach zachęcając młodych chrześcijan, aby walczyli w armii i zabijali przeciwników Szatana oraz tych, których szatański system postanowił wyeliminować.

W ten sposób wielu uczciwych chrześcijan staje się współpracownikami systemu szatańskiego a współpraca dla owego świata jest niezwykle cenna.

W sianiu demagogii oraz herezji szczególnie celują tacy 'pastorzy' jak Billy Graham, Pat Robertson czy Benny Hinn oraz niechlubne przykłady Jima Bakkera, Jimmy Szwagarta czy wielu innych.

Oprócz fałszywych nauk i szatańskich kłamstw Szatan zwodzi zbory chrześcijańskie wyposażając je w swoje fałszywe cuda, takie jak rzekomy dar mówienia językami czy rzekome dary uzdrawiania.

Owe cuda stają się przyczyną niezwykłego fanatyzmu podsycanego przez emocje wywoływane pod wpływem demonów.

Owe emocje przyciemniają możliwość racjonalnego myślenia oraz zdrowego rozsądku. Nagle chrześcijanin pod wpływem emocji staje się fanatykiem.

Pozorne cuda zdarzają się w niemal wszystkich społecznościach chrześcijańskich z Kościołem Katolickim włącznie.

Przebiegłe oszustwa Szatana, przyjmującego postać anioła światłości produkują fundamentalnych euforycznych chrześcijan, gotowych do zabijania w imię Chrystusa.

Działo się to w przeszłości i dzieje się to nadal. Szatan realizuje swoje plany całkowitego wyniszczenia Islamu, Judaizmu, Chrześcijaństwa a nawet ateizmu a wielu chrześcijan ochoczo pomaga propagując owe szatańskie idee.


Czy mozna sobie wyobrazić większy paradoks? Chrześcijanie współpracujący s Lycyperem?



Żyjąc w świecie Szatana i znając jego plany, jako poddani Królestwu Bożemu oczywiście nie będziemy się łudzić kłamliwą propagandą Szatana oraz popierać jego dążeń do Nowego Porządku Świata!

Wierzymy przecież Słowu Bożemu a nie propagandzie.

Jeżeli Szatan propaguje nam Izrael czy Syjonizm, nie łudźmy się!

Szatan nie współpracuje z Bogiem aby przywrócić świetność Narodu Wybranego.

Nie dajmy się mu oszukiwać.

Zbliżamy się ku Globalizacji, czyli Nowemu Świata Porządkowi. Oczywiście, że nie jest to współczesny model Królestwa Bożego!

Jest to kontra działanie Szatana, aby utrzymać oraz umocnić swoją władzę nad nami, jeszcze bardziej nas zniewolić aby w końcu nas całkowicie zniszczyć.

Mateusza 24:21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

Gdyby celem Globalizacji była wolność, demokracja czy inne rzeczywiste dobrodziejstwa, mielibyśmy masowe informacje, programy telewizyjne oraz wiele witryn omawiających dobrodziejstwa Nowego Porządku Świata.

Tymczasem wszystkie sesje globalistów odbywają się w sekrecie i często towarzyszą im zaciekłe demonstracje ludzi świadomych tych oszustw i manipulacji.



Czy Globaliści planują dla nas dobrobyt oraz wolność? Oczywiście że nie.



W jaki sposób rozpoznamy rzeczywistego Mesjasza i jak go odróżnimy od Antychrysta czy też fałszywego Mesjasza?

Oczywiście fałszywemu Mesjaszowi będzie towarzyszyć masowe medialne poparcie i władcy tego świata pod kontrolą Szatana będą się zachłystywać w słowach poparcia i zachwytu nad fałszywym Mesjaszem.

Jeżeli cały świat będzie go popierał, dla nas jest to znak, że Mesjasz ten jest fałszywy! Prawdziwego Mesjasza świat raczej by zwalczał niż popierał.

Szatan światu na to nie pozwoli!

Dlaczego?

Celem dzisiejszego szatańskiego świata jest anulowanie WSZYSTKICH przykazań Bożych. Szczególną nienawiścią świat pała do instytucji małżeństwa.

Dlatego świat będzie popierał fałszywego Mesjasza a zdecydowanie będzie odrzucał rzeczywistego, czyli Ja-szua.

Czy ktoś się łudzi, że dzisiejszy świat nagle zacznie głosić i stosować przykazania i prawa Boże?

Co do tego to chyba nie ma żadnej wątpliwości!

Jeżeli świat Szatan będzie wymagał wzięcia znamienia Bestii, czyli znaku 666, jakimkolwiek on będzie, co w takim przypadku chrześcijanin powinien zrobić?

Przyjąć znak Bestii?


Powinniśmy pamiętać, że miłość do świata jest nienawiścią do Boga i Jego praw.


Jeżeli świat cokolwiek masowo popiera, należy tego unikać. Świat nam jeszcze niczego dobrego nie pokazał w ciągu ponad 6000 lat historii człowieka.

Czy mamy jakąś szansę na to, że świat nagle zmieni kierunek i zacznie chwalić Boga oraz propagować Jego Przykazania?


Tak więc obserwujmy uważnie naszych starszych, przewodników, nauczycieli, czy pastorów. Sprawdzajmy, czego nas uczą, co popierają, za czyją polityką stoją.

Czy stoją za Królestwem Bożym, czy też za fałszywym królestwem fałszywego Izraela pod przyszłą władzą fałszywego Mesjasza czyli Antychrysta?


Mat 18:7 Biada światu z powodu zgorszenia! Zgorszenie przyjść musi, ale biada człowiekowi, który je sieje.

------------------------------------------------
F.N.Foxmail
Więcej detali oraz linki w ponizszym linku do tego artykułu.

[http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/stosunek_do_swiata.htm]
______________________________

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pakiet spa Ciechocinek