• Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum

#41 2007-07-26 14:51:11

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Asef
     Wysłana - 23 lipiec 2007 00:17       


 
A czemu Biblia Gdańska od Bibli tysiąclecia są różne??,dlaczego i która jest tą prawdziwą
Tłumacze mieli różne potrzeby i zapatrywania.
Prawdziwą jest Biblia Gdańska, jeżeli poczekasz na kolejne posty przekonasz się o tym.
                                 P.Z.

Offline

 

#42 2007-07-26 15:14:37

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

--------------------------------------------------------------------------------

Presto z f. gildia zapytał o Mesjasza i Antychrysta.




Jest to cytat z pewnego tematu w którym Mesjasz odp. nastepująco:


Pomyśl, czy czasem nie podchodzisz do tematu, zbyt standardowo, jeżeli Mesjasz to wiadomo kto.
Dokładnie o takie myślenie ludzi, była toczona walka przez tysiące lat, Lucyfer przemógł rozsądek. Był przygotowany do przysłania w tym czasie setek fałszywych Mesjaszy i wspaniałego Antychrysta. Nie należy zapominać, że On walczy o wszystko, tylko nie o powrót do Nieba a przegrana to całkowity koniec lub powrót, Jego wola i walka.
Jeżeli ktokolwiek chce mnie ocenić musi mnie poznać a jeżeli ktokolwiek chce ocenić moje teksty, musi się nad nimi głęboko zastanowić i bez uprzedzeń.
Pan Zastępów.

_____________________________________________________________
co do ostatniego zdania to masz racje ,gdyż rzeczywiscie Lucyfer narobił bałaganu na ziemi przyslał tyle ludzi ,którzy twierdzili i nadal twierdzą że są Jezusami,Każdy z nich tworzy kult no i żeby ludzie mu usługiwali, klękali,dawali kasę,no i modlili sie do niego.

Prawdziwy Mesjasz natomiast tego nie oczekuje, to nie jest w jego naturze ,raczej on teraz wykonuje prace za wszystkich ,którzy są obecnie na ziemi a w niebie ich dusze podjeły sie wraz z nim wykonania zadania ...
ale niestety Lucyfer dał im taką iluzje min.poprzez religie że nie wiedzą co jest dobre a co niewłaściwe .

Prawdziwy Mesjasz ,którego znam nigdy nie mówił że jest Jezusem.
Natomiast jako jedyny człowiek na świecie mówi że jest starszym bratem Jezusa w niebie.
Jest w prostej linii potomkiem Rodu Dawidowego , Aczkolwiek jest Polakiem.....
_________________

Offline

 

#43 2007-07-26 15:45:16

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Presto-- oczywiście że go znam ,wielu ludzi go zna, wy go również poznajecie przez jego osobiste posty.
Każdy może go poznać ,dopóki mieszka w Polsce.
_____________________________________________________________

Bóg to Bóg.
A sekty, religie , wyznania i inne wytwory nie mają nic wspólnego z Bogiem, poza jednym --wykorzystywaniem JEGO imienia.
teraz zapytam ciebie -Czy wiec Syn Boga mógłby mieć coś wspólnego ?
z sektą? religia ? wyznaniem ?
I czymś podobnym co nie służy Bogu?

Ostatnio edytowany przez K12G (2007-07-26 15:46:49)

Offline

 

#44 2007-07-27 00:17:20

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

odp. z f. gildia


Presto-
--------------------------------------------------------------------------------

Religia nie jest dziełem Boga ,a Syn Boży nie robi niczego niezgodnego z Jego wolą,więc jak by mógł tworzyć coś przeciwko Swemu Ojcu w Niebie???

Pisałam ci w poprzednich postach skąd ta pewność.

Nie wierzę w nic ! Natomiast wiem że istnieje Bóg.
Pan Zastępów nie przyszedł tu po to by w coś wierzyć tylko by wykonać zadanie powierzone mu w niebie .
_________________


ka-gi---W dalszej części testamentu Boga będą bardziej szczegółowe informacje o Mesjaszu{Panu Zastępów,Królu Królów,Panu Syjonu,Dowódcy Wojsk Nieba, cz jak kto woli najstarszym Synu Boga}

jakie wymiary--są to cywilizacje duchowe i wszechświata oraz cywilizacja Nieba.
Do kontaktu duchowych wszechświata wystarczą osobiste predyspozycje tzn. odpowiednia wibracja czakramów i świadomości.
Do kontaktu z z Niebem potrzebna jest współpraca z obsługą techniczną służącą do kontaktów z Cywilizacją Nieba.
Bez takiej współpracy kontakt nie zaistnieje.

Instrumenty to synchronizacja czakramów i świadomości.

Warstwa ozonowa jest elementem całokształtu magnetyczno-biologicznego życia planety.
Promieniowanie uv jest efektem życia słońca ;spektrum jest jego charakterem świetlnym - nie można mylić tych dwóch kwestii.
{dokładna analiza będzie w dalszej części Budowy Wszechświata}
-----_________________________________________________________

Bóg w swojej istocie materialnej a więc w duszy ,która przez człowieka jest postrzegana jako niematerialny duch jest równy wszystkim duszom żyjącym w Niebie tak jak człowiek równy człowiekowi na ziemi.Jedynie jego osobisty rozwój wyniósł go do pozycji przywódcy cywilizacji Nieba.
Jednakże jest to stanowisko hierarchiczne lecz nie dynastyczne.

Synowie Boga w odniesieniu do postrzegania człowieka i istoty naszego wszechświata posiadają status rodziny królewskiej ;Synowie Boga to nie jest całe grono dusz w niebie ,tylko kilkadziesiąt istot,które narodziły się w gronie rodziny Boga.
Człowiek na ziemi miał możliwość poznania jednego z młodszych Synów Boga--Jezusa Chrystusa i najstarszego Syna Boga obecnie żyjącego na ziemi Dowódcę Wojsk Nieba ,który obecnie jest władcą naszego wszechświata,te wszystkie funkcje Mesjasza są wskazywane proroctwami w okresie kilku tyś. lat.

Jak sam tytuł wskazuje obecnośc Dowódcy Wojsk Nieba --mówi nam że misja jaką wykonuje jest wojenna.

Wraz z nim z Nieba przybyło na ziemię kilkaset tyś. dusz, a wszystkie podlegaja jego jurysdykcji i rozkazom.
W filozofii człowieka na ziemi wytworzyła się taka sytuacja myślowa że kwestia podlegania rozkazom została żle zrozumiana,większośc tych ludzi rozumie misje jako indywidualne działanie każdego z nich, doprowadzenie do takiego stanu myślowego jest ewidentnym sukcesem wpływów Lucyfera na ziemi i skutecznym osłabieniem Armii Nieba przybyłej na ziemie.
To osłabienie wynika z sytuacji że zamierzone działania muszą być przeprowadzone z pozycji człowieka emocjonalnego świadomie rozumiejącego swoje zadanie.

Gambler--W całym temacie jest kilka kwestii --Jezusa, Mesjasza, czasów ostatecznych i roku 2012.co do roku 2012 nie udzielę informacji.
W pozostałych kwestiach proszę sprecyzować pytania a podam informacje.

Idil- Niezwykły cel?  Tak człowiek jest niezwykłą istotą,to tylko tu na ziemi został
sprowadzony do parteru jako sługa kultu.
Rozwiń pytanie o jakie naczynie ci chodzi???
Po śmierci życie jest inne ,a po smierci tamte warunki nawet nie są odnośne tym warunkom.

Piszesz okrutne?
Dla duszy na ziemi w obecnym stanie  życie jest śmiertelnie niebezpieczne.

Offline

 

#45 2007-07-28 12:26:08

multipro

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-28
Posty: 3

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Post z forum niewyjasnione 20.07.07 .g.14.06.zmieniony 22.07.07.g.12.10.napisany przez Multipro w temacie "sensacyjne odkrycie".  Został edytowany ze wzgledu na nieprzynależność  do w/w tematu .
Do odczytania pod adresem jak wyżej.
                moderator

Offline

 

#46 2007-07-28 14:38:26

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

odp.do  Multipro z .f. niewyjasnone

P.S.
Tym których znudziłem należy się rekompensata:
Jedzie facet samocodem przez wieś i trach - zabija kurę.
Zatrzymuje się, ogląda samochód i widząc, że nikt nic nie widział pakuje kurę do bagażnika. Wtem otwiera się pobliskie okno wychyla się gospodyni i woła:
- A co! Chce Pan tę kurę do weterynarza wieżć?

Odp.

Re; Kura wyskakuje z bagażnika z wrzaskiem, a co, tylko baby, mogą do doktora?

Wybacz za niesłuszne twoim zdaniem  riposty, ale może spróbujesz postawić się w mojej sytuacji, nie możesz bo jej nie znasz.
K12G pomaga mi jak tylko może, jednak we dwoje niewiele na tej ziemi zdziałamy, teraz zweryfikuj jeszcze raz swoje posty w stosunku do moich tekstów.
Pomyśl, czy czasem nie podchodzisz do tematu, zbyt standardowo, jeżeli Mesjasz to wiadomo kto.
Dokładnie o takie myślenie ludzi, była toczona walka przez tysiące lat, Lucyfer przemógł rozsądek. Był przygotowany do przysłania w tym czasie setek fałszywych Mesjaszy i wspaniałego Antychrysta. Nie należy zapominać, że On walczy o wszystko, tylko nie o powrót do Nieba a przegrana to całkowity koniec lub powrót, Jego wola i walka.
Jeżeli ktokolwiek chce mnie ocenić musi mnie poznać a jeżeli ktokolwiek chce ocenić moje teksty, musi się nad nimi głęboko zastanowić i bez  uprzedzeń.

                      Pan Zastępów
--_______________________________________________________________________________
I znowu się pomyliłeś Multipro przede wszystkim jak piszesz o postach z dnia 20 i 22 to pisała je ta sama osoba ,pozatym ile  razy mam pisać że  ja reprezentuje w postach stanowisko i wiedzę Mesjasza.
Poza tym jak być może nie zauwazyłeś ten temat brzmi odpowiedzi na posty z innych forum ;
a nie brzmi " zapytania i odpowiedzi na kpiace i dziwne posty szydzące z Syna Boga"   A twoj kawał dopisałam ze względu na to że Mesjasz dopisał mu zakończenie w odpowiedzi ,wiec nalezało ująć go w całości.

Dział ten powstał dlatego ,żeby nie powtarzały sie zapytania do Mesjasza kilkakrotnie .


Prośba do moderatora o ustosunkowanie sie do mojego postu.

Ostatnio edytowany przez K12G (2007-07-28 14:40:54)

Offline

 

#47 2007-07-28 17:24:39

multipro

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-28
Posty: 3

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Protestuję przeciwko usunięciu mego postu, który zamieściłem w całości jako że
K12G przedstawił jedynie moje post scriptum.
Protestuję również przeciwko manipulacji datami w poście K12G. Swój post zamieściłem
później czyli po poście K12G a teraz pewnie wskutek cudu (wstaję) "mesjasza" siadam
znalazł się dwie godziny po moim.
Wyjaśnienie o nie przynależności do tematu jest fałszywe skoro wcześniej zamieszczono
odpowiedź na mój post.
Oryginał pod adresem http://www.niewyjasnione.pl/Sensacyjne_ … 4-s11.html

Twój post został edytowany , a nie było w tym żadnego cudu ;poinformowałem cię o tym w wiadomości do ciebie.
Zaleciłem ci też zastosowanie linku do tematu.
Gdyż to nie są pytania lecz "odpowiedzi na posty z innych forum" przez K12G.
K12G odpowiedziała ci i zgłosiła do mnie problem ,uważam ze postapiłem zgodnie z opcją tematu.

Temat zapytań jest w dziale ???....

     Moderator Deszcz

Offline

 

#48 2007-07-29 01:37:47

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Zapytanie f.gildia.


Lady
Dwa konkretne pytania; Skąd akurat narodowość polska?
I Jak poznałaś Mesjasza?
Jednak zanim odpowiem na te pytania, kilka słów wyjaśnienia, które należy się wszystkim a dotyczy naszych odpowiedzi na forum. Nie jestem pewna czy czytałaś pytania forumowiczów ? ze świeczką szukać takich, które są rzeczowe, Na ogół dominuje ton kpiny i złośliwości, wybacz ale na takie pytania trudno jest odpowiadać.  Mesjasz  jest  Polakiem, bo tu się urodził a taki scenariusz był zapowiadany w wielu proroctwach, z których najważniejszym jest proroctwo Izajasza.

28:10 - Ponieważ podawał im przykazanie za przykazaniem, przykazanie za przykazaniem, przepis za przepisem, przepis za przepisem, trochę tu, trochę owdzie:
28:11 - A wszakże jakoby nieznajomą mową, i językiem obcym mówił do ludu twego.
28:12 - A gdy im rzekł: Toć jest odpocznienie, sprawcie odpoczynek spracowanemu, toć jest odpocznienie; ale oni nie chcieli słuchać.
28:13 - I będzie im słowo Pańskie: przykazanie za przykazaniem, przykazanie za przykazaniem, przepis za przepisem, przepis za przepisem; trochę tu, trochę owdzie, na to, aby szli, a padłszy wznak stłukli się, a uwikłani będąc, pochwytani byli.

Wersety te, jak i większość proroctwa Izajasza dotyczy Czasów Ostatecznych.
Tu ujęte słowa wskazują Syna Boga, który przekazuje boskie przykazania i przepisy, jednak czyni to w obcym języku i w mowie jakoby nieznanej. Te dwa przymiotniki, dowodzą, że Mesjasz porozumiewa się w mowie, która jest mało znana na świecie. Nie ma tu bezpośredniego wskazania na język polski, lecz gdy teraz weźmiemy pod uwagę inne proroctwa, które wskazywały na Polaka Mesjasza, prawdopodobieństwo uzyskuje wyższą rangę.
Z mojej strony mogę dodać, że On posiada odpowiednie walory do tego by swoją postawą dowieść autentyczności, poprzez, taką wiedzę jakiej nigdy nie posiadł żaden człowiek na ziemi.
Jest kilka linii rodowych Jezusa i Magdaleny wywodzą się one z ich córki i z synów.Ta czysta linia Graala  zniknęła  z  publicznego widoku i do czasów obecnych nikt nie spotkał  żadnego potomka z linii Graala  .  Przodkowie Mesjasza Polaka przybyli  do Polski  wraz z  armią  Napoleona.
Według planu Boskiego całej misji nasze spotkanie było w losie przygotowane.A gdy już do niego doszło żadne z nas nie miało wątpliwości co do tożsamości drugiej osoby. Poruszyłaś wątek dotyczący wiedzy rzekomego Mesjasza wg ciebie, a w nim wskazałaś możliwość nabycia wiedzy z książek; w tym temacie dodam że już w pierwszym przekazie otrzymał on informacje że nie ma czytać żadnej książki. Ta wiedza ,którą nabył nie ma nic wspólnego z wiedzą  ziemską a jest tak obszerna że wystarczyłaby na setki książek .Dodam tylko że całą tą wiedzę posiada w pamięci..

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nocleg w ciechocinku