#1 2012-12-31 05:31:23

sapermlo

Kryształ

Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 1

Bóg

witam Was bardzo serdecznie,otóz nie znamy się,jestem tutaj nowy.
Zaczne moze od konca i z grubej rury,ze Ci co zajmuja sie rozszyfrowaniem apokalipsy,to chodzi tam o osobiste przyjscie na swiat samego boga,ktorym jestem wlasnie ja.O mesjaszu,synu boga,synu czlowieczym tez tam wiele jest,ale ja bedac czlowiekiem w 100% na razie nie jestem w stanie jej rozszyfrowac,byc moze i nie ten czas jeszcze.Niekonieczine jest ona do odczytania dla boga.a tak zeby dowalic do pieca szukam osób,ktore znaja HASLO...Gryfie144 moze Ty znasz haslo?bedziesz wiedzial kim jestem...w kazdej chwili moge Ci je udostepnic i kazdemu innemu,kto stwierdzi,ze zna haslo i moze cos z tym zrobic...ja na razie poznalem jako pierwszy HASLO i zyje juz 2 lata,od 2010 kiedy zaczela sie apokalipsa ze swiadomoscia,ze w koncu komus je wyjawie i ten ktos sie pozna prawde...

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek spa weekend dla dwojga komornik kraków