#1 2008-09-01 01:31:50

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

http://mlodyfizyk.blox.pl/2007/06/Rosja … demii.html


Jest to artykół nie pierwszej młodości, ale niektóre rzeczy są ponadczasowe - ta jest jedną z nich i oczekuję że krew zmrozi wam się w żyłach jak będziecie to czytać.

Takie rzeczy nie mogą być zepchnięte na pobocze i zapomniane.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#2 2008-09-02 10:51:46

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

Takie rzeczy jak najszybciej powinny być zapomniane. I przez naukę i przez ludzi, zamknięte na klucz a klucz wyrzucony do paszczy wieloryba. Koniec.

Offline

 

#3 2008-09-02 15:06:46

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

Koniec...? Czyli zwyrodnialec but dalej siedzi na wolności, dokonał makabry i siedzi sobiewygodnie na uczelni oklaskiwany przez doktorów a jego produkt oberon sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Czyli jak byśmy mieli to zapomnieć to But zrobiłby swoje dla własnej chorej przyjemności, a nastepnie zapomniałby o tym...? Chyba nie w tym rzecz. Takie rzeczy muszą być rozpowiadane po to aby dotarło do świadomości zbiorowej że dzieją się rzeczy makabryczne przed którymi trzeba chronić siebie, i inne istoty żywe, bo jeszcze zrobili na tym biznes. Chyba że mówisz o zagadnieniu które badał.... i z tym się zgadzam... powinno się o tym zapomnieć inigy nie odkryć.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#4 2008-09-02 15:21:34

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

Miałam na myśli, koniec z tego typu badaniami. Co do pana But-a, nie ja jestem od jego osądzania Są rzeczy na, które wpływu nie mam, mogę się tylko dołować czytając takowe informacje a co do takich uczuć, staram się trzymać je na dystans.

Offline

 

#5 2008-09-02 15:33:33

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

I tu masz rację... tylko że jak się kogoś nie osądzi to doprowadzi do rzeczy jeszcze gorszych, dla tego czasem po prostu trzeba.


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#6 2008-09-02 15:39:11

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

Zatem niech osądzają ci, którzy mają władzę i środki. Ja na tego człowieka z kamieniami nie pobiegnę

Offline

 

#7 2008-09-02 15:45:51

HJK_V01

Agat

PW
Skąd: Oby tam gdzie trzeba.
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 145
Znak zodiaku: Wąż - Baran

Re: Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

Eeeh... a ja już szykowałem prowiant na wycieczkę... ale sam w końcu nie pójdę po niego


Bogaty to ten który wie kiedy ma wystarczająco wiele... tak jak nieśmiertelny to ten który umiera wtedy kiedy tego chce.

Offline

 

#8 2008-09-02 15:53:05

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: Makabryczne eksperymenty nad "promieniowaniem śmierci"

Było od razu mówić o wycieczce, a ni o jakimś psychopacie. Łapię za namiot i jestem gotowa

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek nocleg