#33 2008-08-16 15:21:44

Xara

Moderator działu Religie

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 681

Re: 14. Czy jedzenie mięsa wpływa na sferę duchową człowieka?

kr0pElka napisał:

Wygląda na to, że sam nauczycielem nie jesteś. Tekst nafaszerowany jest błędami, a ponad to wyrozumiałość i cierpliwość godna nauczyciela nie są Twoimi mocnymi stronami. (Nie bierz proszę zbytnio do siebie tej uwagi. Posłużyłam się jedynie przykładem, którego podobny ton był wielokrotnie stosowany na forum)

Apel bardzo piękny tylko zaczyna sie od zwykłego ataku ad personam właśnie. Nie mozesz wiedzieć, czy HJK_V01 nie jest np. dyslektykiem, prawda? A moze od lat nie mieszka w Polsce, więc gramatyka czy ortografia może być zapomniana. Jestem pełna podziwu, ze to właśnie jemu zwróciłaś uwagę a nie MotylkowiADHD, który w moim mniemaniu na krytykę zasłuzył najbardziej. Chyba, że taka forma wypowiedzi jaką serwuje MotylekADHD jest komuś bliska.
Jako moderator, nie będę akceptować i tolerować takich zachowań. Chciałabym, zeby to było jasne.

Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#34 2008-08-16 22:12:21

kr0pElka

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 20

Re: 14. Czy jedzenie mięsa wpływa na sferę duchową człowieka?

Wszystko się zgadza Xsaro. Tyle, że zaznaczyłam właśnie, iż posłużyłam się daną wypowiedzią jako przykładem, a nie uderzeniem bezpośrednim w użytkownika. Gdybym tak miała wyszczególniać kolejne wypowiedzi poszczególnych forumowiczów, o charakterze określonym w poprzednim moim poście, nie starczyło by tu miejsca. Dyslektykom zaś doradzam wykorzystywanie programów z autokorektą (chociażby Word).
Gdyby mimo wszystko HJK_VO1 poczuł się urażony zastosowanym cytatem z jego tekstu, proszę, aby przyjął moje przeprosiny. Jako, że wiem z obserwacji, iż forum to ma upodobanie w cytatach, wykorzystałam adekwatny do treści jakie chciałam przekazać. Równie dobrze mógłby to być cytat z postu pani X lub pana Y. Nie chodzi o to "kto?", a "co?" przedstawił.
Podobnie rzecz się ma z moim stosunkiem do Gryfa144. Nie istotnym jest dla mnie "kto" mówi, a treści jakie ma do przekazania. Napisano w Piśmie: "Po owocach ich poznacie". I te owoce są dla mnie wyznacznikiem autentycznych wartości, cała reszta - w moim odczuciu - nie jest godna uwagi, a już na pewno nie robi na mnie wrażenia, poza informacją rodem "ciekawostki".
Sama również wypowiadając się na tym forum, nie ukazuję swojego autorytetu, ani nie podpieram się tytułami naukowymi, etc., liczę na to, że moje słowa "obronią się" same.
Nie wiem jak często forumowicze korzystają z opcji "Prywatna Wiadomość"? Myślę, że warto byłoby zastosować ten rodzaj przekazu (szczególnie wtedy, gdy cisną się na usta słowa podbudowane emocjonalnie) aby nie "uszczęśliwiać" innych czytelników treściami o błahym znaczeniu.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kaishaku Ciechocinek wellness weekend dla dwojga poxilina wrocław Skup laptopów warszawa