• Index
  •  » ???
  •  » Alfa i Omega- Pytanie do Gryf i K12G

#1 2008-08-13 17:58:48

tajfoon28

Agat

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 157

Alfa i Omega- Pytanie do Gryf i K12G

Zauważyłem taki znaczek przy nicku Gryfa. Czy to przypadkiem nie przesada? Alfa i omega oznacza początek i koniec, wszystko, wszechwiedzę. Nie mam nic do Gryfa, na razie,  ale on nie jest Alfą i Omegą. Chyba, ze za 4 lata Gryf nagle powie- Nie chciałem tego mówić wcześniej, ale tak naprawde to ja nie jestem bratem Jezusa tylko jego ojcem Alfą i Omegą, Bogiem. Juz byście nie przesadzali z tymi symbolami, bo działaja tylko na Wasza niekorzyść.

Offline

 

#2 2008-08-13 18:23:26

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Alfa i Omega- Pytanie do Gryf i K12G

GRYF144 napisał:

alfa i omega - 1.8.

    *Pierwsza i ostatnia litera alfabetu greckiego. Zamykając zbiór liter ujmuje całość pisma greckiego.
    Jest wskazaniem kompletnej wiedzy w określonej dziedzinie. Tak jak alfabet Grecki jest kompletnym zbiorem pisma w jednym języku.

    *Określenie alfa i omega przypisane Synowi Człowieczemu mówi, że ta postać posiada kompletną wiedzę w określonej dziedzinie.

Leksykon Apokalipsa : http://mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?pid=3457#p3457

Offline

 

#3 2008-08-14 21:42:55

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Alfa i Omega- Pytanie do Gryf i K12G

cyt. tajfoon 28

Zauważyłem taki znaczek przy nicku Gryfa. Czy to przypadkiem nie przesada? Alfa i omega oznacza początek i koniec, wszystko, wszechwiedzę. Nie mam nic do Gryfa, na razie,  ale on nie jest Alfą i Omegą. Chyba, ze za 4 lata Gryf nagle powie- Nie chciałem tego mówić wcześniej, ale tak naprawde to ja nie jestem bratem Jezusa tylko jego ojcem Alfą i Omegą, Bogiem. Juz byście nie przesadzali z tymi symbolami, bo działaja tylko na Wasza niekorzyść.


odp.

Co do mnie to administrator  wyraził chyba swoją nadgorliwość, bowiem mnie nie należy się ten tytuł, dlatego też jak to zobaczyłam prosiłam o natychmiastowe zdjęcie liter.


Wartość wskazywana w treści Apokalipsy literami  alfa i omega, w żadnym przypadku nie dotyczy Boga.
Jeżeli ktokolwiek w taki sposób traktuje to wskazanie to swiadczy zachowaniem, ze odbiera przekazy biblijne w sposób dowolny, a nie w/g rzeczywistych wskazań.
Zwrot ten jest przypisany postaci, którą wskazuje Apokalipsa.
Postać owa to ten, który ma przyjść w czasach ostatecznych.
Nie jest to postac Boga i nie jest to postac Jezusa.


Sprawa ta nie była uzgadniana z nami- przypis, który przed moim nickiem był wprowadzony został zdjęty.
Natomiast znajdujący się przed nickiem, którym posługuje sie Pan Zastepów - GRYF144 pozostał gdyż jest zasadny.

K12G.

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » Alfa i Omega- Pytanie do Gryf i K12G
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hydraulik rembertów hotel spa na weekend w Ciechocinku komody z drewna odgrzybianie ścian warszawa Skup laptopów ursus