#1 2008-02-27 14:54:05

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Rosja w szoku: następca Putina jest... Żydem?

Rosja w szoku: następca Putina jest... Żydem?http://e.pardon.pl/pa348/aeda8aa10029e4b447c52657


(fot. Dmitry Astakhov/PAP)Ktoś rozpowszechnia plotki o żydowskim pochodzeniu Dmitrija Miedwiediewa. Sprawę dodatkowo pogorszyła rosyjska wspólnota żydowska, radząc Miedwiediewowi... by się z tym nie afiszował.

Miedwiediew przyznał niedawno, że ochrzcił się w wieku 23 lat. Ale internet aż kipi od domysłów. Bardzo martwi się tym izraelska gazeta "Ha'aretz".

Dziadkowie następcy tronu nosili nazwisko Wieniamin, co jest cyrylickim zapisem hebrajskiego imienia Beniamin. Istnieją też podejrzenia co do rosyjskości drugiego dziadka (Szaposznikow, częste żydowskie nazwisko), matki - a nawet żony. Dobrze, że choć nie jest gejem.

Stoją za tym, rzecz prosta, partie skrajnie nacjonalistyczne - paradoksalnie ostatnia siła polityczna, której obecny władca, Putin, jeszcze nie spacyfikował. Jak mówi szef "Partii Rosyjskiej" Nikołaj Bondarik,

   

Kategorycznie jesteśmy przeciwko Miedwiediewowi, bo on jest narodowościowo Żydem i nie ukrywa swej sympatii do judaizmu.

Stanowi to problem, bo nastawienie większości Rosjan, wcale przecież nie antysemickie, zgrabnie wyraził pewien internauta:

   

Zasadniczo nie mam nic przeciwko Żydom, ale Rosja to nie Izrael.

Jest to więc nastawienie tak, ale. Właściwe też Polakom.

Bondarik roztacza wizję apokaliptyczną, a'la Stanisław Michalkiewicz.

   

Po dojściu Miedwiediewa do władzy cudzoziemcy i Żydzi rozgrabią naturalne bogactwa Rosji. Dziesiątki tysięcy Judejczyków otrzymają kluczowe posady w milicji, armii i służbach specjalnych, a Rosja zerwie stosunki ze światem arabskim.

Zresztą to spisek. Putin namaścił Miedwiediewa na następcę akurat w święto Chanuka. Potem wysłał go do synagogi, bo Rosja jest urzędowo prawosławna, ale udaje tolerancyjną.

http://e.pardon.pl/pa716/7cdbf8ad00284b3547c5267cW telewizyjnym reportażu o namaszczeniu znalazły się więc jakże wymowne kadry. Miedwiediew z Żydami. Miedwiediew ogląda Torę. Nacjonaliści pokiwali głowami.

http://e.pardon.pl/pa14/45314ec50029938447c5268cA Żydzi, jak to Żydzi. Najpierw się ucieszyli, a potem zmartwili. Wiadomo - wszystko będzie na nich. Jak zawsze.

Poszukiwanie Żydów we władzach to w Rosji sport z tradycjami. Ojciec byłego premiera Michaiła Fradkowa był Żydem. Fradkow kieruje obecnie wywiadem zagranicznym. Spisek.

Żydem jest też Władimir Żyrynowski. Wyznał to w autobiografii z 2001 roku.

   

Mój ojciec był żydem, polskim żydem. Nazywał się Wolf Eidelstein, syn Izaaka.

Żyrynowski zmienił nazwisko na Żyrynowski w 18 roku życia. I został antysemitą. Ale to i tak spisek. Ogólnoświatowy. I Polska od niego niewolna.

Czy wiecie Państwo na przykład, że Mickiewicz był Żydem? Zygmunt hrabia Krasiński nie miał co do tego najmniejszych wątpliwości, i tak pisał do Cieszkowskiego:

   

Mickiewicz - to doskonały Żyd. Czy wiesz, że jego matka była Żydówką, która się przechrzciła przed pójściem za ojca jego? Niezawodnie. Stąd w tym człowieku taki zakrój. Kabała, Talmud, Dawid... energia... wszystko razem.

Słowem, spisek straszliwy. Ale żarty żartami. Jeśli coś Miedwiediewowi może jeszcze zaszkodzić, to chyba tylko to. Ludzie mogą zwyczajnie nie pójść głosować na Żyda.

Nie żeby to była jakaś tragedia. Najwyżej dostanie 70 procent głosów, nie 95.

Albo wyborom trochę się pomoże.

Źródło Pardon: Magda Hartman

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora