• Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

#9 2007-06-10 22:55:22

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Rzeczywiście jest bardzo wielu ,którzy tak mówią ,lecz czy maja jakiekolwiek dowody na poparcie swoich słów ?
Sa wskazywane określone cechy ,które musi spełnić ten ,który jest prawdziwym Mesjaszem.
Pośród tych wskazówek nie ma ani jednej o wykonywaniu jakichś cudów, ale wiele jest wskazówek ,które określaja zdolności człowieka---- Syna Człowieczego :dla przykładu najważniejszą z tych cech jest wiedza ,wskazówką która świadczy o tym że człowiek ten będzie posiadał niespotykana wiedzę jest Psalm 24 Dawida.
W tym psalmie "Podnieście  bramy czoła wasze, Podnieście się bramy odwieczne ,bo idzie Król Chwały "

Król Chwały w znaczeniu tego Psalmu to człowiek posiadający największa z pośród kiedykolwiek żyjących ludzi wiedzę.
Taka wiedzą dysponuje wskazywany przezemnie Mesjasz ,inny atrybut związany z tym tematem jest wskazywany treścia Apokalipsy ,gdzie w 16 wersecie 1 rozdz. w słowach " A z ust Jego wychodził miecz z obu stron ostry" .Miecz wychodzący z ust w znaczeniu tego przekazu świadczy o wszechstronnej  mocy Jego słowa ,bo miecz jest ostry z obu stron,ta wszechstronna moc słowa jest ściśle zależna od wiedzy jaka dysponuje człowiek określany mianem Króla chwały w znaczeniu Króla Wiedzy.W Apokalipsie jest zapisane kolejne okreslenie o niespotykanej wiedzy Syna Człowieczego.Zwrot z 8 wersetu 1 rozdz. mówi " Jam jest Alfa i Omega "jest to przedstawienie się Syna Boga jako człowieka , który posiada całą wiedzę lecz tylko w okreslonych tematach.Dowodem na to jest ten zwrot , Alfa i Omega mówiący  o zawartosci calego alfabetu ,a więc wszystkich słów ,lecz tylko z określonej dziedziny o czym świadczy wskazanie alfabetu jednego języka a nie wszystkich alfabetów ziemi.
Inna kwestia dowodowa jest zawarta w testamencie Boga, proszę o wnikliwe czytanie postów z tego tematu.

Offline

 

#10 2007-07-01 21:47:30

Belial

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-01
Posty: 3

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

A teraz tak serio - mam pytaknko co sadzisz o projekcie heops i o tym co tam pisza  - Chrystus bratem Enki itp itd....

http://www.projekt-cheops.com/

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Belial (2007-07-02 17:19:51)

Offline

 

#11 2007-07-02 09:04:27

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Ja jeszcze dodam,że najlepsze są tam sesje,jest wiele odpowiedzi na nurtujące pytania,samuel mówi o tej miłosci i o tym wszystkim i chciałem sie zapytac,czy naprawdę jest on bratem Jezusa?,czy może byc to jakieś zło,ktoś przebrany?,który udaje,i czy te zabezpieczenie (system energomagnetyczny w piramidzie) o którym on mówi ten en+ki w sesjach,tutaj można sobie to przeczytac http://www.missionpharaoh.com/pl/system-info.html czy to jest wg,ciebie prawdą?

Jeśli by można było wiedziec to chciałbym się dowiedziec kim jest tak naprawdę ten Samuel (En-ki) ?

Ostatnio edytowany przez Asef (2007-07-02 09:05:28)

Offline

 

#12 2007-07-04 22:00:20

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Belial

projekt Cheops jest zakłócony przez negatywne siły.Pisałam o tym jakiś czas temu na innym forum , w najbliższym czasie przytoczę tamten tekst, w tym dziale w temacie odpowiedzi na posty z innych forum.

Asef

Samuel jest istotą ,która pochodzi z tego wszechwświata, dla Chrystusa jest narzędziem ,które jako inteligentne narzędzie powinno mu służyć,a nie służy.
Swoim działaniem staje na drodze potrzeb Boga.
Jest to kolaborant pochodzący z grup duchów służących { klasy półbogów takich jak Kriszna czy Thot } pozytywnie,a dla własnych potrzeb przeszedł na negatywną strone, czyli do grupy służących Lucyferowi.

Ten system energomagnetyczny,który jest związany z piramidami był wykorzystywany przez kapłanów egipskich do ich własnych celów.

Ostatnio edytowany przez K12G (2007-07-04 23:07:21)

Offline

 

#13 2007-07-04 23:05:09

davids

Zbanowany

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 33

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Nasunęło mi się pytanie odnośnie systemu energomagnetycznego, albo czegoś co mi go przypomina. Prowadziłem pewne badania nad medytacją zwaną Merkaba, dość ostatnio popularną za sprawą warsztatów odbywających się w Warszawie z Tom de Winter. Miałem okazję mięć styczność z tym nauczycielem, ale o tym za chwilkę. Sam przebieg medytacji to osiemnaście oddechów z tym, że robi się 17 gdyż osiemnasty oddech powoduje utratę cielesności. Podaje link dla zainteresowanych: http://merkaba.ezoteria.pl/medytacja.html.

Nie jestem zwolennikiem żadnych medytacji ale muszę przyznać, że ta mnie zaciekawiła. Techniki zaprzestałem, gdyż jest coś w niej czego nie potrafię do końca sprecyzować jednak odpycha mnie. Sądzę że Drunvalo Melchizedek nie odczytał jej do końca prawidłowo, nie ma także zabezpieczeń przed autodestrukcyjnymi odruchami człowieka (czasami wystarczy tutaj zła myśl). Jednak medytacja działa jak prawdziwy wzmacniacz. Tom okazał sie ciekawym człowiekiem, aczkolwiek widziałem na nim pewne wpływy obcej cywilizacji. Przyznam,     że kontakt energetyczny np. z Drunvalo Melchizedekiem często mi pomagał, choćby jak przeglądalem zdjęcia na Jego stronie. Chciałem zapytać skąd pochodzi ta technika? Czy jest prawidłowo rozpoznana? Czy nie ma w niej wpływów negatywnych? Skąd jej siła? Nie śmiałbym nawet fatygować Mesjasza o to by się zajmował tym i tracił czas, ale ciekawość nasuwa mi pytanie czy nie można jakoś w prosty sposób udoskonalić tej techniki i czy to w ogóle miałoby sens? Ostanie pytanie kim jest Drunvalo Melchizedek? Oraz czy ja jakoś jestem powiązany z Nim?

Pozdrawiam

Offline

 

#14 2007-07-04 23:25:42

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

"System "MER-KA-BA' odnosi się do św. geometrii, jednakże zbiór słowa MERKABA jest żle odczytany.
Technika stosowania systemu doskonałośc swą osiąga na poziomie światła , a nie na poziomie świadomości.
Melchizedek otrzymał informacje od Thota ,lecz po pierwsze Thot manipulował po drugie Melchizedek nie do końca rozumiał zasady św, geometrii.
Dowodem na manipulację Thota jest pozostawienie ziemi bez opieki w 1996r,która sprawował 50 tys lat
Technika Merkaby jest nam znana ,lecz nie z informacji Melchizedeka.
Aby ją poznac  należy poznac zasady św. geometrii,te zasady ,ktore mówia wszystko .

Offline

 

#15 2007-07-05 08:48:47

 Asef

http://img405.imageshack.us/img405/4882/modhv.png

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 444

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

W sprawie tego systemu mam pytanie,jesli to służyło kiedyś tym egipcjanom,to co się stanie jeśli w dzisiejszych czasach zostanie to uaktywnione?,lucyfer wyjdzie wtedy z otchłani,czy co się stanie?,ten Samuel chce uwolnic tego arcydiabła,czy co chce?

Ostatnio edytowany przez Asef (2007-07-05 08:49:12)

Offline

 

#16 2007-07-08 18:31:29

Gracjan

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 1

Re: Tu mozna zadawać logiczne zapytania.

Nurtuje mnie takie pytanie. Wszystko Stanowi Jedność. I każde z nas bez względu na to czy jesteśmy po stronie światła czy ciemności, jest cząstką Pierwotnej Przyczyny. Dlatego nie rozumiem dlaczego tak jest, iż jedna Zindywidualizowana Cząstka Świadomości Pierwotnej Przyczyny chce zagłady innej Cząstki ? Zwyczajnie nie rozumiem w imię czego jedna Cząstka chce objąć dominacje nad drugą . W ostatecznym rozrachunku jest to zwyczajnie niemożliwe, więc o co tu chodzi???

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » Tu mozna zadawać logiczne zapytania.
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek nocleg