• Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum

#9 2007-06-15 00:12:41

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

fzp.jconserv



odp.Opty-do K12G


Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 4:26 pm   Temat postu: K12G   

--------------------------------------------------------------------------------

To co Ty mówisz, w 49,9% rozśmieszy Ziemian, w 49,9 % przekona, że

jesteś Paranoikiem, który powinien być poddany specjalistycznemu istnieniu.

I na to się nic nie poradzi. Taki jest Świat Współczesności.

Żebyś nie wiem, jak go chciał zmienić, już nie zmienić.

Ta Cywilizacja ma przed sobą zaledwie 24-25 lat.

Już jest w Wielkim Odkurzaczu, który wsysa i deformuje wszystko wokół.

Ludzie wrażliwi, nadwrażliwi, głównie ze Swiata Kultury i Nadwyobraźni

wyczuwają to wyraźnie.

Ja należę do tych oo,o2 % populacji która odbiera to co mówisz, poważnie.

Wiem, że wierzysz w to, o czym mówisz i wiesz o czym mówisz.

Współczuję Ci twojej samotności na tej Planecie.

W wątku " Wdowa po piekarzu(...' ) w dziale Trolowisko zamieszczam,
od dziś, opowiadanie i już wiem, że Ty jeden,

dotrzesz do zawartej w nim istoty, jako jedyny,

tak, jak Ty, jako jedyny, zdekonspirowałeś moje motto.

Pozdrawiam i milknę w Twoim temacie na 18 dni.

"OPTY"

Offline

 

#10 2007-06-15 00:17:40

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

fzp. jconserv


pytanie Jacka

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 7:05 pm   Temat postu:   

--------------------------------------------------------------------------------

Opty nie interesuje mnie polityka. Nie oglądam TV od 3 lat. Na wyborach zawsze głosuję na demokratów o których wiem że mój głos ma im tylko pokazać mój szacunek. K12G może coś wie może nie ale nie stara się przekazać prawdy innym więc równie dobrze może wiedzieć lub nie wiedzieć. To tak jak z tym zegarkiem i 15 tysiącami. Zamiast zegarka jest jego mesjasz a 15 tysięcy to jego życie. Mówi, dobrze, ale czy chce powiedzieć czy też to forum znalazł bo tutaj można najwięcej? Liczy się jednostka i tylko dlatego K12G się liczy. A moje pytanie dotyczyło jednostkowego życia. Nawet nie mojego. Dotyczyło sytuacji z przeszłości o której nie wiem co myśleć. Nic nie jest trendy. Nie przebijamy się na tolerancję. Jest człowiek jego problemy i to że tutaj na forum może się wywewnętrzać będąc do tego dobrym przyjacielem. Dlatego zapytałem. Dlatego też zapytałem K12G. Bo trzeba być spójny. Spójnych ludzi się słucha. Nie zaufam komuś kogo odbieram że nie wie co mówi.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 9:07 pm   Temat postu: odpowiedz   

--------------------------------------------------------------------------------

Przekazuje wam odpowiedz na ostatnie posty
OPTYMIST i Jacek

Odpiszę wam jednym postem, jako, że połączyliście siły w dyskusji.
Tym razem zgadzam się z Wami całkowicie, wasze wnioski są prawidłowe a wątpliwości postaram, się w jakiś sposób rozjaśnić.
Co do 0,2% to i tak jest to optymistyczna liczba, a czas, który wskazujesz dla naszej cywilizacji, będzie krótszy. Mój pobyt na ziemi, jest ściśle związany, z tym czasem, planowanie całej misji, podporządkowane było temu terminowi.
Na twoje Jacku pytania, związane z hierarchią we Wszechświecie, odpowiem w ten sposób; moje stanowisko w hierarchii Nieba, stawia mnie ponad wszystkimi cywilizacjami tego wszechświata. Jest to precyzyjnie określone w wielu przepowiedniach.
Jacek, z prawdą lepiej nie idź w zawody i nigdy nie szukaj jej głębi, z nią jest tak jak mówi przysłowie; „Jest prawda i g… prawda”. Łatwiej przyjdzie nam ocenić, godność i niegodziwość, niż zgłębić prawdę – nawet swoją.

Dla mnie najważniejsza jest jednostka, ale taki człowiek, który nie jest sługą świata, lecz ma siebie na względzie nie szkodząc bliźniemu.
Twoje stwierdzenie Krzysztofie „Jesteśmy tylko narzędziami”, w 100% odpowiada rzeczywistości, która określa stan zniewolenia świadomości człowieka.

Nie mogę poprzez posty, przekazać całokształtu moich zamierzeń, jedno mogę powiedzieć, nie szukam wielkich rzesz, szukam wielkich ludzi. Wielkością ich jest godność i czystość myśli i uczuć. A zamierzenie moje i tych, których szukam, nie jest na ten, lecz na przyszły czas.
Pan Syjonu

Offline

 

#11 2007-06-15 00:20:28

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

fzp.jconserv Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 10:39 pm   Temat postu:   

--------------------------------------------------------------------------------

OPTYMIST
Po raz drugi składam podziękowanie, tym razem twojej osobowości. Niewielu jest w stanie przyznać się do swojego błedu, który notabene, był przyczyną mojej decyzji, by nie rozpoczynac czytania Twojego utworu. Tę zaległość nadrobię jutro, natomiast dzisiaj, za twoją osobistą postawę, dedykuje, ostatni werset trzynastego rozdziału Apokalipsy.

XIII roz. 18 w.
Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę onej bestyji;
albowiem jest liczba człowieka. A ta jest liczba jej, sześć set sześćdziesiąt i sześć.

Zwrot "niech zrachuje" po staropolsku znaczy "niech doda".
W treści zapisana jest informacja, która zachęca mądrych, by użyli rozumu i dodali liczbę bestyji. Wszakże istnieje liczba człowieka, a dowód na jej istnienie jest ujęty w zwrocie "albowiem jest liczba człowieka". Ta liczba człowieka, posiada ścisły związek z liczbą bestyji, tak dalece ścisły, że liczba bestyji ją wskazuje. Dowód na to wskazywanie, jest ujęty w słowie "albowiem", które łączy zwrot mówiący o liczbie bestyji, ze zwrotem mówiącym o liczbie człowieka.
Teraz, spełnijmy tajemnicę tego wersetu i dodajmy liczbę bestyji. albowiem jest w szczególny sposób zapisana.
Sześć+set=stosześć+sześćdziesiąt=stosześćdziesiątsześć+sześć=stosiedemdziesiątdwa.
Poznaliśmy liczbę człowieka, 172.

Wyobraź sobie Optymist że w gminie w księdze rejestru narodzin zarejestrowali mnie pod nr 172.
Jednak apokalipsa wskazuje inną sytuację istotną dla człowieka liczba 172 jest to uniwersalna liczba dla wszystkich ludzi na każdej ziemi.

Offline

 

#12 2007-06-15 00:24:49

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

fzp.jconserv

pytanie Abojawiem

Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 12:38 pm   Temat postu:   

--------------------------------------------------------------------------------

Nie przeczytalam wszystkich postow w tym temacie.
Czy to sa jakies zarty?

Gdzie niby ten Polak mieszka? Jak sie nazywa? Czy zyje obecnie jakis Polak, Zyd, Dawid-nieDawid, co sie oglosil Mesjaszem?!

Co to wszystko jest?!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odp.do Abojawiem od K12G

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:16 pm   Temat postu:   

--------------------------------------------------------------------------------

Abojawiem
Twoje uwagi, dotyczące pisania postów na forum są trafne, i ja również chcę by odpowiedzi było jak najwięcej. Problem tkwi w tym, że Ci swawolni adwersarze, dostali odpowiednie riposty i zrezygnowali, a tacy, którzy mogliby odpisać konstruktywnie nie wypowiadają się. Na moim forum, pomimo, że nie jest to kulturalne posunięcie, ograniczona została możliwość wpisów, tylko do zapytań. Nie mam czasu, na prowadzenie dyskusji, która opiera się na kpinach. Właśnie z powodu takich postów wycofaliśmy się z innych łam dyskusyjnych.
Jedynym jak do tej pory forum, którego uczestnicy zachowują kulturę wypowiedzi, jest to forum.
Mądrość to nie wypowiedź, mądrość to jej organizacja. Faktem jest, że tu, jedynym moim adwersarzem jest Optymist, ale chciałbym również przeczytać wypowiedzi innych użytkowników forum. Na każde rozsądne pytanie, podam pełną odpowiedź z wyjaśnieniem tak głębokim, jakiego pytający nawet się nie spodziewa.
Zadajesz pytania dotyczące mojej tożsamości, tożsamości człowieka, który żyje na ziemi, boryka się z wszystkimi problemami a zarazem musi spełniać swoim postępowaniem zadanie, którego podjął się w Niebie.
Możesz wierzyć lub nie, ale jestem tu po to, by odzyskać pełną władzę nad tym Wszechświatem, władzę zakłóconą działaniem pewnej grupy istot z Nieba, które ulokowaliśmy w tym Wszechświecie. Władzę w tej grupie piastuje, według imienia tu przyjętego Lucyfer, posiada On bardzo duże możliwości wpływu. W Niebie zajmował jedno z najwyższych stanowisk, dlatego posiada wyjątkowo skuteczny, jemu przynależny instrument.
Jest to korona z diademami, na istnienie u Lucyfera takich diademów wskazuje 11 wers. XIII roz. Apokalipsy, „Zatem widziałem drugą bestyję występującą z ziemi, a miała dwa rogi podobne Barankowym; ale mówiła jako smok,” Zwrot „a miała dwa rogi podobne Barankowym” porównuje te diademy, „rogi” do diademów Baranka.
W 6 wers. V roz. Apokalipsy zwrot „Baranek stał jako zabity, mając siedem rogów,” jest wskazaniem, na pewne wspólne wartości, Baranka i Lucyfera. Tymi wspólnymi wartościami jest prawo do dysponowania diademami, które nadawane są w cywilizacji Nieba dla Dusz piastujących najwyższe stanowiska. To prawo jest niezbywalne, i tylko w jednym przypadku może być odebrane, gdy jego właściciel popełni niegodny czyn, według prawa Nieba.
W tym miejscu proszę zwrócić uwagę na wyjątkowo szczególną sytuację. Lucyfer, pozbawiony możliwości życia w Niebie, zachowuje prawo do dysponowania instrumentem, wyjątkowego wpływu. Nie uczynił nic niegodnego, zachował prawo do diademu, w jego przypadku jest ich dwa, (najwięcej ich, może być siedem) lecz stracił prawo do życia w Niebie.
Lucyfer i inne Dusze nie zostały wydalone z Nieba za niegodne czyny, jak głoszą różne informacje religijne, tylko z innego powodu, powód ten i całą sytuację, która się wówczas wydarzyła opiszę w innej publikacji.
Informacje o Lucyferze, które tu przedstawiłem, dowodzą jego możliwości działania na terenie naszego Wszechświata. Taki zespół możliwości i potrzeby Lucyfera, są powodem mojej obecności na ziemi, w celu zlikwidowania Jego wpływów w koloniach wcieleniowych Wszechświata.
Czy mam podawać moje personalia, czy to jest dla mnie bezpieczne.


Pierwszą i najważniejszą przepowiednią , która wskazuje postać Mesjasza jest publikowana na naszym forum www.mesjasz.pun.pl Psalm 24, ta przepowiednia jest najbardziej wiarygodna i najważniejsza bo pochodzi od Boga .
to Bóg wskazuje najistotniejszą cechę Mesjasza ,który jest Panem Zastępów ,a więc Dowódcą Armii Nieba , a na ziemi zgodnie ze wskazywaną cechą jest Królem Chwały.
Zwrot Król Chwały określa człowieka ,który żyje fizycznie na ziemi ,korzysta ze zmysłów przynależnych człowiekowi ,i w warunkach ziemskiej cywilizacji nabywa wiedzę.
Mimo że zwrot Król Chwały może dotyczyć różnych dziedzin to w przypadku Syna Boga zwanego na ziemi Synem Człowieczym ,a piastującego względem wszechświata pozycję władzy Króla Królów
dotyczy to wiedzy ziemskiej.
Dlaczego dotyczy to wiedzy ,a nie innej dziedziny?
Dlatego ,że zakres wiedzy jaką dysponuje Mesjasz jest tak olbrzymi ,że można go wskazać jako jedynego obecnie i w historii ,który posiada największą wiedzę.
w innych dziedzinach wskazanie jego wyższości byłoby problematyczne ,zawsze znaleźli by się oportuniści wskazujący na postacie historyczne o większych wartościach w temacie.
Jednak odczytanie tego przekazu Boga bez dodatkowych informacji też tworzyło by u ludzi wątpliwości .
Ta informacja od Boga są słowa z psalmu "Podniescie bramy czoła wasze.Podniescie sie bramy odwieczne ,bo idzie Król Chwały.
W tym zwrocie Bóg wskazuje dwa istotne elementy żyjącego obecnie na ziemi Jego Syna.
Dowodzi że żyje On obecnie fizycznie na ziemi .
W zwrocie "bo idzie " jest wskazana forma czynności ludzkiej "idzie ",
słowo "idzie "mogłoby być zastapione w tej przepowiedni innymi "przyjdzie, przychodzi lub jest wśród was" w tych zwrotach jednak nie byłoby wskazania czynności fizycznej -ludzkiej "chodzenia" , w słowie " idzie " jest wskazana taka czynność.
Jednak by takie niuanse przyjąć potrzebna jest czysta świadomość i proste logiczne zrozumienie,a na ziemi iluzja zarówno czysta świadomość jak i logiczne rozumowanie zdecydowanie zakłóciła.
Bóg wiedział że taka sytuacja zaślepienia ludzi nastąpi i wprowadził w treść przekazu istotny zwrot " Podnieście bramy czoła wasze.Podnieście się bramy odwieczne." Bóg mówi do ludzi otwórzcie waszą zamknietą świadomość ,mówi to słowami zwrotu "bramy czoła wasze ",który określa zamknięte na AMEN "Jasne czoła ".
Ludzi światłych o szerokich horyzontach potocznie nazywa się ludzi o jasnych czołach.Bóg uważa ,że obecnie na ziemi nie ma takich ludzi.

Offline

 

#13 2007-06-15 00:28:54

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

fzp.jconserv
pytanie Abojawiem

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:32 pm   Temat postu:   

--------------------------------------------------------------------------------

Wiec ten mesjasz, to jestes ty?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
odp.K12G do Abojawiem

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 4:31 pm   Temat postu:   

--------------------------------------------------------------------------------

Ja K12G nie jestem Mesjaszem,tylko Go reprezentuję - przekazuje informacje od niego.
Niezależnie od tego czy je przyjmiecie czy też nie,jest to wasza wola i wasza sprawa.


Pomazaniec - inaczej naznaczony, dotyczy człowieka, który zostanie poddany procedurze wyróżnienia i w związku z tym, będzie piastował odpowiednią pozycję społeczną. Pomazańcem nie można określać, żadnej postaci, której charakter życia i działania na Ziemi jest kontynuacją podjątego zadania w Niebie. Taką postacią, był Jezus Chrystus a obecnie ja spełniam swoim charakterem i życiem, takie zadanie. Posiadam odpowiednie do tego zadania atrybuty i osiągnąłem potrzebną wiedzę. Jednym z moich tytułów, jest pozycja Pana Panów i Króla Królów, natomiast Mesjasz, jest tytułem uogólnionym stworzonym dla ułatwienia komunikacji. Wynika z tego problem, nikt poza tym ogólnym tytułem, nie może rozpoznać, wszystkich wartości Syna Boga. Ludze nie zdają sobie sprawy, że przede wszystkim jestem dowódcą wojsk Nieba, Panem Zastępów.
Psalm 24 jasno pokazuje, moją pozcję w stosunku do całego Wszechświata, jak i w stosunku do naszej i pozostałych, cywilizacji wcieleniowych - "Ziemi".

Księga Psalmów Psalm 24
1. Dawida. Pieśń. Pana jest ziemi i wszystko, co ją napełnia, okrąg świata i mieszkający na nim.

2. Gdyż On na morzach ją osadził i nad rzekami ją utwierdził.

3. Kto wstąpi na górę Pańską, i kto stanie na miejscu Jego świętym?

4. Człowiek niewinnych rąk i czystego serca, który duszy swojej marnościami nie zaprzątał i nie przysięgał zdradliwie.

5. Ten otrzyma błogosławieństwo od Pana i nagrodę od Boga, zbawiciela swego.

6. Takie jest pokolenie szukających Go, szukających oblicza Twego, Boże Jakuba.

7. Podnieście, Bramy, czoła wasze. Podnieście się, bramy odwieczne, niech wejdzie Król chwały!

8.Kto jest ten Król Chwały? pan mocny i potężny ,Pan potężny w boju.

9.Podnieście,bramy,czoła wasze! Podnieście się,bramy odwieczne, niech wejdzie Król Chwały!

10. Kto jest ten Król Chwały? Pan zastepów,On to jest Król chwały.

Psalm mówi o pokoleniu, które żyje obecnie na ziemi, dowodem na taką interpretację jest zwrot z 6 wersetu "Takie jest pokolenie szukających Go". Ci, którzy odnajdą Go i będą żyli według zasad spisanuch w 4 wersecie, dostaną się do Syjonu - Świętego miasta Jeruzalem. Syjon opisany jest w 3 wersecie. Cztery ostatnie wersety wskazują jak bardzo jest zaślepiony, człowiek obecnie żyjący na ziemi. Dowodem na to zaślepienie, jest zwrot "Podnieście, bramy, czoła wasze. Podnieście się, bramy odwieczne," zwrot ten jest powtórzony dwukrotnie, dowodzi to, jego niezwykłej wagi. Obecnie żyjący ludzie nie są w stanie rozpoznać i zrozumieć Mesjasza, bo zaślepieni są tysiącem różnych informacji, ujętych w Biblii i teologii, wskazywanych przez kulty i religie.
Psalm, mówi, że Ten, który przychodzi jest Dowódcą wojsk Nieba, dowodem są zwroty; "Pan mocny i potężny, Pan potężny w boju." i "Pan zastępów, On to jest Król chwały".
Król chwały, na ziemi ten zwrot oznacza człowieka, który w jakiejś dziedzinie jest ponad wszystkimi, w tym przypadku chodzi o jego wiedzę.

Offline

 

#14 2007-06-18 00:19:17

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Na forum  Histmag.Nefilim zapytał:
Co to jest i skąd? { chodzi o Testament Boga }

odpowiedż K12G:

Zdjęcia zawarte w postach są zdjeciami wykonanymi przez nas w czasie 3 naszych podróży do Rennes le Chateau.
Te zdjęcia ,które są ujęte w poście dotyczącym Skarbu Świątyni ,pokazują sfotografowane przez nas znaki.
Wszystkie znaki znajduja się w jednym miejscu {zdj.są jedynymi fotografiami na świecie pokazującymi te znaki-nikt do tej pory takowych nie zrobił} , są tam również inne ,których nie publikujemy .
Odnosniki do tych znaków w postaci zdjęc z tamtejszego kościoła, a w jednym przypadku z obrazu Pasterze Arkadyjscy są tak samo autentyczne.Pozostałe zdjęcia pokazują rzeżby ,które między innymi zawierają informacje dotyczące Testamentu Boga ,który wskazuje potomków Chrystusa i Magdaleny ,ich dziedzictwa i wskazywanego skarbu.

Ostatnio edytowany przez K12G (2007-06-18 18:00:20)

Offline

 

#15 2007-07-04 23:01:56

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Posty z forum apokalipsy.fora.pl Temat "Kapturowcy"
Zamieszczam moje posty { całość wraz z zapytaniami można przeczytać na w/w forum}, w odpowiedzi na zapytanie Asefa o projekt Cheops.


Siedzę. Kilkoro ludzi kręci się tam i z powrotem.
Lampy błyskowe migają jak ogłupiałe.
Zaraz będą wywiady,czekam.
Rozmawiamy między sobą.
Pojawia się nowa osoba.
Niepewność objawia na zewnątrz, w środku pewność rozdęta do granicmożliwości.
Siada obok mnie -tak lepiej do kamery.
Widzę obok osoby coś nieprzyjaznego- czarno-szare postaciew długich okryciach z kapturami na głowach-lecz pusto,nie widać ich twarzy.
"czyste osobniki zawsze pokazuja twarz "
Myslę postacie bez głów -czego one tutaj chcą?
wymieniam kilka znaczacych spojrzeń ze znanymi mi osobami-widzą to samo.
Zwracam siędo osoby czy widzi co obok jest, odpowiada potwierdzająco że wie i że te istoty to pomocnicy to od nich wszystko wie. menager osoby to potwierdza .Siadam dalej ,czuję bród energetyczny .....
Byłam ZSZOKOWANA .
Czyścimy rejon .
Osoby się oddalają.
Nagle osoba nie wie co mówic - plącze coś językiem.
Potem my .
Poczęstunek ,parę fleschy,koniec.
dziś znając fakty myślę sobie ..." świat oszalał..."
Ale może dobra przykrywka,błędny znak,stacony czas...spełnią się przepowiednie. Iluzja niektórym pozwala Żyć.

ps.przepraszam za styl ,ale nie mogłam inaczej tego przedstawić.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Gdybyś ty wiedział...
Tak,takich spotkań,wywiadów było sporo.
Ale ten był szczególny ze względu na jego charakter....
Zjawiska paranormalne są dla mnie codziennościa ,niektóre naprawdę niesamowite ,obecnie nie mam czasu na ich opis ,może kiedyś jak wyniknie taka potrzeba to je skataloguje.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Jest to autenytczne wydarzenie ,które miało miejsce wiosną 2005 r.we Wrocławiu,są świadkowie tego zdarzenia.
Powyższą sytuscję opisałam kodując ją ,gdyż niechciałam wchodzić w konflikt z osoba o której mówi to zdarzenie.Ale jest to jedna z najbardziej znanych obecnie postaci cały świat na jej zdolności zwrócił uwage .
a osoba ta jak już napisałam podporządkowuje się informacjom negatywnych istot duchowych jakimi są kapturowcy.
A WSZYSTKO PO TO BY STWORZYĆ ILUZJE SPOSOBU URATOWANIA SIĘ DLA LUDZI NA ZIEMI
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.W czerwcu 2005 r.byłam {nie tylko ja }pod piramidami w Egipcie .Zauważylismy tam duza aktywność kapturowców.
W ten dzień rozpoczął się projekt cheops.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Długo zastanawiałam się czy to napisać ,no ale jeżeli chcecie wiedzieć...?
Chodzi o główną postać "" Projektu Cheops "".
Kapturowcy - negatywne istoty duchowe .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Uljanow - Nie jestem Lucyną Łobos - W ŻADNYM PRZYPADKU !!!!!!!!!!!
Mystigue - chodzi o to że nie moge patrzeć jak iluzja blokuje ludziom drogę....do uratowania się
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mystigue - obejrzałam wskazaną przez ciebie strone "www,aigis.pl "
No cóż mogę ci napisać o "Przypadku odkrycia na Ślęży "
Popularność tej sytuacji jest dość dziwna - takich przypadków, odkryć ,odnalezień na świecie jest tysiące.
Żadne z nich nie ma takiej popularności medialnej pośród naukowców {ktorzy raczej sceptycznie patrza na takie sprawy },
pozostałych takich samych przypadkównaukowcy praktycznie nie uznają.
Poza tym jest bardzo wielu ludzi na ziemi,którzy odnajdują dużo trudniejsze rzeczy.
Byłam na Ślęży na krótko przed opublikowaniemtej informacji przez pania Łobos i odkryłam również te struktury podziemne TYLKO JESZCZE W SZERSZYM ZAKRESIE .......[nie posługiwałam sie wachadłem-było to niepotrzebne w tej sytuacji }
o czym poinformowałam pewnego redaktora z Wrocławia, który znał sprawę pani Łobos , {był on zdziwiony zgodnościa informacji moich z informacjami pani Łobos ,przy czym moje informacje zawierały większy zakres tego co sie tam znajduje...... i nie tylko w tym miejscu......
Także ten przypadek nie może byc szczególnym przypadkiem zdolności człowieka { tylko ,jeżeli nawet z wyższej półki- to jednak standartowy }
STANDARTOWY -dlatego ,iż w niedługim czasie rozmawiałam ze znanym bioterapeuta - radiestetą z tego regionu który potwierdził ,że tez tam był i to samo widział .
Natomiast szczególne zainteresowanie tym tematem może wynikać z charakteru wspomagania postępowania w/w pani przez istoty o ,których pisałam wcześniej.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Uljanow konkretne odpowiedzi bedą na konkretne pytania.
nikogo nie mam zamiaru nawracać,każdy ma wolną wole ,
i powinien decydowac sam za siebie jaka drogą chce w życiu iść i co jest mu do tego potrzebne.Ja tylko moge dać wam wskazówki, [ ponieważ posiadam dostep do wiedzy ,poza tym lata pracy i doswiadczeń , nie mam czasu na głupoty, bo tak właściwie czasu już nie ma,gdyż są to ostatnie lata, lata czasów ostatecznych na ziemi } a czy z nich ktoś skorzysta czy nie to jego indywidualna sprawa.
Nie będe na siłe nikogo do tego przekonywać chcecie to skorzystajcie z tej wiedzy ,a jak nie chcecie to nie .
Nikogo nie zmuszam aby w to wierzył,niech każdy sam podejmie właściwa dla niego decyzje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Uljanow - To co napisałam to sa tylko fakty, odpowiedzi na twoje pytania już zostały ujęte w poprzednich postach .{przeczytaj jeszcze raz uważnie ]
Wierzyć powinno się tylko w to co jest jasne, logiczne i dowiedzione.
Iluzja opiera się na nielogicznych wartościach.
Osobiście do pani Lucyny nic nie mam ,jest sympatyczną osobą , Ona czyni to wszystko w dobrej wierze i jest ofiara negatywnych wplywów na ziemi.
{... Jak zresztą większość ludzi ...} Egipt-bo co z tego że są tam komory podziemne i to nie jedna { widziałam je osobiście } dla archeologów,nauki, odkryć są one bezcenne ,ale nie mają nic wspólnego z ratunkiem dla ludzi .
w/g mojej wiedzy ratunek posiada zupełnie inna formę , niz korzystanie z historycznych arcyfaktów.
Mystigue - prawda - dla każdego ma inny wymiar -chodzi tu o dowody wynikające z przedstawionych wartości ,które mogę opublikować ,ale musicie być na to gotowi .
Pozdrawiam. 
-------------------------------
Kapturowcy- posiadaja ciemno-szare okrycie z kapturem na głowie w wiekszości przypadków bez twarzy {jeżeli jest to bardzo brzydka ,ale tylko lekki jej zarys} .
Zamiast twarzy jest pusta ciemna lub czarna przestrzeń.
jak sie ich zobaczy sprawiają nieprzyjemne wrażenie wzrokowe.
Jest to negatywna cywilizacja astralna ,istoty wpływające na ludzki los, zwodzące ludzi.
nie maja nic wspólnego z potrzebami Boga na ziemi .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uljanow -pytasz o cel kapturowców?
cel -służą Lucyferowi by zakłucić zasady systemu wcieleniowego.
Jeżeli ktoś się nie boi i nie przyzwoli nie moga na niego wpłynąć.
Żeby ich widzieć lub czuc trzeba miec zdolności paranormalne.
Pytasz -dlaczego koniec?
dlatego że jest to taki czas astronomiczny naszego układu słonecznego powtarzającego się cyklicznie.
Kapturowcy uaktywnili się dlatego ,że ich los równiez " WAŻY " się w tych czasach ostatecznych.Jest ich b.dużo w najważniejszych miejscach na ziemi a szczególnie kolo piramid gdyż tam wykonuja b. ważne zadanie {te są szczególnie inteligentne }
Mystigue -"to nie są moi kapturowcy "
Dominia -Pisałam już że są sługami Lucyfera ,a nie Boga. {Jak się ocalić pisałam we wcześniejszych postach.}
Piszesz o połączeniach czakramów? niech Pani Lucyna opisze jak to zadziała fizycznie ???
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Co ci mogę powiedzieć hmm ?
Od ponad 20 lat trwają juz czasy ostateczne, do kulminacji dojdzie w 2012r.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dominia- gdyby nie te wszystkie blokady.....
Jużu dzieci blokuje sie czakram 3-go oka i korony.
Znam osoby ,u ktorych objawily sie zdolnosci w doroslym życiu, znam też osoby ,które udaja że maja takie zdolności .
Z książek lepiej nie ,poszukaj specjalisty w tej dziedzinie.
Może zaczniesz od tarota -wyrabia doskonale intuicje {trzeba miec do niego silną osobowość.Nie polecam podróży satralnych mogą byc przez nie klopoty.
życzę powodzenia.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Temat powyzszy podjęłam na forum ,ponieważ bylo to autentyczne wydarzenie ,które wystąpiło w mojej obecności.
Temat jest ważny gdyz dotyczy ludzi,
Pozostawiam go do waszych przemysleń.....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Uljanow - w/g mojej wiedzy -W żaden sposób nie możemy na to wpłynąć.
Natomiast jest szansa na ratunek.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Jeżeli będę miała szanse przekazać informacje to przekaże tez jak się uratować jak narazie trudno jest Mi przekazać informacje gdyż odbiorcy {forumowicze ] ,ZADAJA MI NIELOGICZNE PYTANIA ODBIEGAJACE OD TEMATÓW.
Jeżeli coś mam przekazać to ktoś musi chcieć słuchać.
Pozdrawiam. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MrQ -Jeżeli chcecie uratować siebie czytajcie czytajcie... ..........!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam MrQ - Wszystko po kolei chaos jest naszym wrogiem.
Bądż cierpliwy i czekaj ,wszystko będzie przekazane.   
_____________________________________________________
Gucio 1114 - Jezus rzeczywiście nie znał dnia ,ani godziny bo w tamtym czasie nie mógl tego znać ,lecz nie on to prowadzi od 13 tyś. lat tylko jego starszy brat z rodziny Boga w Niebie {o czym niezbicie świadczy AP.1 rozd.4.5.werset.}
Znajomość wyrokowanych terminów nie jest wielką wiedzą.
Ale ta rzeczywista głęboka wiedza moze być dla was dostępna jednak musicie być cierpliwi . Wiedza o sposobie uratowania się nie jest książka kucharską.
_____________________________________________________________
Do wszystkich ---Nawet sobie nie wyobrażacie jaką wiedzęmożemy wam przekazać,Dajcie szanse ją przekazać nie blokujcie jej swoimi emocjami.
Jeżeli zamkniecie ten temat to i wiedzę dostępna zamkniecie.
Na forum widać wielkie emocje i mało umiarkowania {rozsądku } bo niewątpliwie jest ostry atak kapturowców.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wy nawet nie jesteście gotowi by słuchać Apokalipsy ,która jest rozszyfrowana.
Nie jesteście gotowi by przyjąć informacje o nadchodzących wydarzeniach.
Dla Was istotne są brednie,{np.Gucia1114}.
Historia powtarza się po raz kolejny ,gdzie kapturowcy i czarne anioły w służbie Lucyfera ,do tego stopnia omamili ludzi ,by nie rozumieli istoty zagłady i ratunku.
Takich informacji {jak np. rozszyfrowana Apokalipsa lub inne proroctwa },
nie można przekazywać na forum gdzie KPIARZE decydują o charakterze odbioru.
ostatnim razem gdy NOE budował Arkę ,też z niego wszyscy kpili ,dlatego uratowało się tylko kilka osób ,wszystko wskazuje że powtórzy się sytuacja.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Wy nawet nie jesteście gotowi by słuchać Apokalipsy ,która jest rozszyfrowana.
Nie jesteście gotowi by przyjąć informacje o nadchodzących wydarzeniach.
Dla Was istotne są brednie,{np.Gucia1114}.
Historia powtarza się po raz kolejny ,gdzie kapturowcy i czarne anioły w służbie Lucyfera ,do tego stopnia omamili ludzi ,by nie rozumieli istoty zagłady i ratunku.
Takich informacji {jak np. rozszyfrowana Apokalipsa lub inne proroctwa },
nie można przekazywać na forum gdzie KPIARZE decydują o charakterze odbioru.
ostatnim razem gdy NOE budował Arkę ,też z niego wszyscy kpili ,dlatego uratowało się tylko kilka osób ,wszystko wskazuje że powtórzy się sytuacja.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Gucio1114-utwory takie jak Seneki ,Aureliusza itp. czytałam w wieku 12 lat,teraz mam o wiele głębsza iwiększa wiedze.
Twoje słowa to cały ciąg ocen ,podstawę do mich bierzesz zkondinąd dobrej myśli filozofów ,lecz dodajesz swoje niekoniecznie prawidłowe wnioski.
Z twoich słów wynika że nie przeczytałes tematu powyższego {może tylko początek i koniec}.
Trzeba być wielkim Bałwochwalca ,żeby przyrównywać Seneke,Aureliusza i tym podobnych do ŻRÓDŁA>
Jednak filozofowie dobrze przyczynili się do rozwoju kultury człowieka .
mam nadzieje że nie czujesz się ich uczniem ,bo jeżeli tak ,to nie mów tego głośno , bo się w grobach poprzewracają.
Mystigue--dlaczego podejmuje temat ?no bo po to tu jestem.
Te brednie maja sens ,ale według słów i myśli człowieka , a nie sens według wartości BOGA.
co do ostatniego Twojego zdania -mam nadzieje że na ziemi znajdą sie jednak godni.
Pozdrawiam
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Uljanow --pprzytaczam poprzednie posty po to byś dokładnie zrozumiał co chcę przekazać ; nie chce na nikim wymuszac ani zastraszać .
Pon.20.12. 15.01.2007.
"w/g mojej wiedzy w żaden sposób nie możemy na to wpłynąć .Natomiast jest szansa na ratunek."
Czw.22.12. 11.01.2007.
Pytasz dlaczego koniec ;odp;"dlatego że jest to taki czas astronomiczny
naszego układu słonecznego powtarzajacy sie cyklicznie ."
Moje informacje wywodzą sie z b.glębokiej wiedzy w tematach zwiazanych
z Bogiem ,Niebem ,duszą , ziemią,ta wiedza nie ma charakteru dowodów naukowych ,ale równiez nauka nie posiada dowodu wykluczającego potopu.
Skądinad jest wiele niepublikowanych lub sporadycznie wskazywanych dotyczących zmian biegunów lub zalewania terenów .
Te dane naukowe sa publikowane jako ciekawostki ,więc ich wartosc jest rowna z naszymi dowodami.
Oczekujesz wiedzy więc jest wskazane bys pominął swój pogląd ateistyczny
i przyjał informacje takimi jakie przedstawiam.
Na początku teza w skrócie :
"By uzyskać możliwosc uratowania się w sytuacji ,która jest prorokowana
należy odpowiednio przygotować swoje emocje.
Człowiek nie bedzie mógł tworzyć w sobie negatywnych emocji.
Nie będzie mógł odczuwac strachu i smutku.
A konstrukcja całego jego systemu emocjonalnego musi posiadać charakter umozliwiający tworzenie pozytywnych emocji ."
______________________________________ -----------------------------------------------------------

vNa początku teza w skrócie :
"By uzyskać możliwosc uratowania się w sytuacji ,która jest prorokowana
należy odpowiednio przygotować swoje emocje.
Człowiek nie bedzie mógł tworzyć w sobie negatywnych emocji.
Nie będzie mógł odczuwac strachu i smutku.
A konstrukcja całego jego systemu emocjonalnego musi posiadać charakter umozliwiający tworzenie pozytywnych emocji ."
______________________________________
Przekazałam istote tematu wzór stanu emocjonalnego człowieka
jaki powinien zaistnieć na czas hipotetycznej zagłady.
Prosze o ustosunkowanie się do tej informacji.
W zależności od stanu zrozumienia będą przekazywane następne informacje.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline

 

#16 2007-07-05 12:27:17

Belial

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-07-01
Posty: 3

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

K12G - no to mnie zastrzelilas........

Ponizej moj post z forum innego............

Szukalam na forum informacji o opiekunach ale nic nie znalazlam, nie chce zasmiecac forum, ale temat gryzie mnie juz jakis czas. Kim sa postacie w kapurach, ktore pojawiaja sie postach niektorych uzytkownikow. Ja osobiscie 2 razy zetknelam sie z postacia w kapturze w moim zyciu - raz moje szanowne dziecie opowiadalo o panu w kapturze siedzacym na biurku w kacie pokoju, a mnie raz sie przysnil moj "opiekun" - rozmawialam z nim i przedstawil sie jako "opiekun" - byl wlasnie postacia w kapturze, bez twarzy - porozmawialismy sobie. Teraz moja znajoma opowiadala mi podobna historie - tym razem 2 panowie zakapturzeni odwiedzili ja w nocy - ja twierdze ze byli to opiekunowie innej osoby wyslani do niej przez nia wlasnie. Z gory zastrzegam - mam 30 lat i nic nie biore:)) Prosze pomozcie, jesli ktos ma jakas wiedze w danym temacie zakapturzonych postaci nie z tego swiata, chetnie dowiem sie cos wiecej bo mnie bardzo gryzie temat:))

Oj naprzewijali mi sie Ci kapturowcy............. i nikt mi nie umial odpwoedziec o co z tym chodzi.... moze ty potrafisz....

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
weekend spa ciechocinek