• Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum

#89 2007-12-04 01:56:36

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

f.n.

nczarna
cyt.
"Człowiek jest aniołem z jednym skrzydłem i tylko wtedy się wznosi jeśli obejmuje drugiego..."

Nie potrafię opisać jakie wrażenie wywarły na mnie te słowa...Ukłon!
i Sog - jeśli cokolwiek on dla Ciebie znaczy..



1.Człowiek nie jest aniołem i nigdy nim nie był i nie będzie.
2.Anioł jest aniołem, nigdy nie był i nie będzie człowiekiem.
Konkluzja: Człowiek to człowiek, natomiast anioł to anioł.

3."anioł z jednym skrzydłem?" to jakaś nowość napewno drugie mu się połamało, a może zapomniał je załozyć?
konkluzja:Samolot ma skrzydła, ptaki maja skrzydła i wiele innych rzeczy.

4.Anioł się nie wznosi- natomiast balon na gaz się wznosi.

5. "...Jesli obejmuje drugiego."
należy zadać pytanie kogo drugiego?
słonia, kota , psa,anioła,człowiaka?

konkluzja-człowiek :nie jest aniołem, nie ma jednego skrzydła, nie wznosi się,

w.g ciebie to ludzie są nie kompletni? Z każdego robisz anioła.
Nie radzą sobie sami muszą byc w parze wygląda na to, że masz uraz z dzieciństwa albo zawód miłosny, szukasz brakującej części.

Offline

 

#90 2007-12-05 13:56:57

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

n czarna  f.n.

To jest zasada przekazana mi przez Mesjasza od niej nie ma odstępstwa.

Dusza korzysta z emocji człowieka, właściwymi są emocje pozytywne, które w trakcie dzialania psychoemocjonalnego z czasem wytworza stan euforii na poziomie szczęścia.

kaine

Nie o te formy chodzi, które wskazałeś. Natomiast ta własciwa jest tak ważna w zakresie zycia duchowego człowieka, że informacje o niej zostały przekazane człowiekowi w wizerunku postaci siedzącego buddy.

Pozdrawiam.K12G.

Offline

 

#91 2008-03-18 14:14:52

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

odp. na fzn. do kesji {or}

Tekst, który przytoczyła kesja jest wyjęty z kontekstu i urywkowo przytoczony.
Cały tekst napisany przez nią a dotyczący modlitwy jest niczym innym jak czystą manipulacją, złosliwością człowieka, który niczego nie rozumie i jest zaślepiony wartością kultu.
Żądam przytoczenia tekstu modlitwa w całości tematu lub usunięcia formy zmanipulowanej.

ps. Dodam jeszcze że masz kesjo-or- tyle w sobie jadu i nienawiści
że mogła byś nią obdarzyć wszystkie istoty na ziemi- ciekawe gdzie jest źródło tego jadu....

Offline

 

#92 2008-03-18 20:44:13

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

odpowiedź na teksty kesji-or- z fzn.


Twoje teksty wskazują na poatać, która zachowuje się jak oszalała a język jej lata jakby rozum zgubił.

kesji-or Czy bin to znaczy świr??.. poza tym mówisz że masz swego pana - jesteś niewolnicą. Schyl więc z pokorą głowę i zamilcz bo wstyd człowiekowi przynosisz.

Offline

 

#93 2008-03-18 21:54:25

rozsądny

BAN - za bezprawne kopiowanie autorskich tekstów

Zarejestrowany: 2007-12-31
Posty: 70

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Tutaj posta za postem a w temacie zwanym,, tutaj można zadawać logiczne pytania" cisza. Boicie się trudnych pytań?

Notka Regulaminowa - przez: Bellum

Aż wyskoczyłem z butów... widzę że boisz się zaczerpnięcia wzrokiem cóż takiego piszczy w regulaminie - Aha! 3: - 2 (Piszemy zgodnie z tematem wątku)

Rodzaj powiadomienia: Upomnienie

Offline

 

#94 2008-03-19 12:46:40

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

rozsadny czyżbyś czytać nie umiał ? pomyliłes tematy. Z tej twojej cchorej zawiści - robisz błłędy...

Offline

 

#95 2008-03-19 12:49:51

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

Himen 20- poniższa odpowiedź do ciebie jest od GRYF144.

Taka funkcja mojej duszy jest wskazana w Apokalipsie św. Jana.
Poza tym jeszcze jedna z dwóch postaci wskazanych w Apokalipsie brała udział w stworzeniu wszechświata.
12 gwiazd symbolizuje - 12 światłości, a światłość oznacza sterowany pryzmatem strumień światła.
12 gwiazd w symbolice liczb na ziemi mówi o pełni a więc o wszystkich potrzebnych do tworzenia życia aspektach światła.
Królowa 12 Gwiazd z racji tytułu- jest zarządzajacą w Niebie duszą
w tej kwestii; ona również brała udział w tworzeniu.

Święta geometria to zbiór podstawowych brył.
według takich form zostały magnetycznie skonfigurowane pierwociny wszechswiata.
Tu na ziemi człowiek moze  doznać pewnych korzystnych dla siebie aspektów - w odczuciach lub zdrowiu jeżeli odnosi sie do tych form.
W takich doznaniach ludzi odnajdujemy dowody na skuteczne działanie pierwotnych form w całym okresie ewolucji wszechświata.
Zwrot święta geometria wynika z tego, że ludzie odczuwali pozytywne efekty w kontakcie z okreslonymi formami badż rzeczami.
-----------------------------------------------------------------
Laurielle

Mylisz się trzecia opcja ta najważniejsza dla człowieka- opcja, którą przygotował Bóg dla ludzi zyjących we wszechświecie, w którym jest wcielana dusza.
Człowiek na ziemi jest daleko od tej opcji odciągneły go religie.

Jest to zasada:

"Człowiek nie słuzy nikomu jest panem siebie i nie szkodzi innym.
Jego czystość i wielkość jako wzór mogą nasladowac inni. "


      Pan Zastępów.


-----------------------------------------------------------------
Poniżej post od K12G.


kesja-or-

Jakim cudem stwórca wszechswiata- jak piszesz- dał sie powiesić na 2000 lat na krzyżu w swoim wszechświecie???

Jest to największe kłamstwo chrześcijaństwa- nie ma ani jednego dowodu na to, że umarł, a jest wiele na to, że przeżył.

Użyłaś zwrotu: " Krew Baranka" - niewolnico- zakonnico czy ty wiesz co oznacza zwrot: " Krew Baranka" ??? że tak sobie nim pomiatasz na wszystkie strony.
A może jest to efekt twojego zaślepienia nie wiesz co gdzie zastosować.

K12G.

Offline

 

#96 2008-04-13 12:42:41

 Niedzwiedz

http://img532.imageshack.us/img532/2766/techniczny.png

status 5955795
6340244
Skąd: ta pewność?
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 626
WWW

Re: odpowiedzi na posty z innych forum

FŻP

Odpowiedź do korzon;
Korzon napisał

Cyt.
- „Chrześcijaństwo było pomyłką bo udostepniło Gojom nasze pisma święte i teraz każdy może sobie wycierac gebę prorokiem Danielem i innymi, bredzic jak tylko mu się podoba i jeszcze”

Prosiłbym ciebie, jeżeli możesz o wyjaśnienie dwóch kwestii; pierwszej, którą ująłeś w słowach, „i teraz każdy może sobie wycierac gebę prorokiem Danielem i innymi” i drugiej, „bredzic jak tylko mu się podoba i jeszcze”.

Rozumie, że w sprawie pierwszej kwestii, wskazujesz na „wycieranie gęby, lecz nie prorokiem Danielem, tylko jego proroctwem”, ujęte w tekście,
Piotr napisał; cyt.
„Dolar dalej bedzie spadal , azeby oslabic rezerwy walutowe Chin i Rosji.
Jest to celowa polityka USA (SIODMEJ BESTI Z WIZJI DANIELA)”
Mam nadzieję, że zrozumiałeś moje wyjaśnienie tej pomyłki Piotra, (by nie nazywać tej wypowiedzi w twoim stylu wycieraniem gęby), jeżeli nie zrozumiałeś, czytaj powoli i używaj do zrozumienia tego, czym cię Bóg obdarował.

W sprawie drugiej kwestii, „bredzic jak tylko mu się podoba i jeszcze”. Mam do ciebie pytanie, co chciałeś wyrazić słowami, „Chrześcijaństwo było pomyłką bo udostepniło Gojom nasze pisma święte”?

Rozumię, że w tym tekście; cyt.
- 7. bestyja to nie żadne przeszłe czy przyszłe imperia tylko zamglone spojrzenie i dumne spojrzenie "Wszechwiedzącego".
Gdy pisałeś ten tekst chyba nie do końca miałeś jasne spojrzenie, (abstrahuję od przyczyny, która takie, nie do końca jasne spojrzenie, może u człowieka, trzeźwo myślącego wywołać) i pomyliłeś wartości, które przypisałeś Bogu. Mam nadzieję, że żartowałeś, określając dumnego Boga, który według ciebie, miał zamglone spojrzenie.






Kolejna sprawa ujęta w twoim poście;
Cyt.
„Gdyby zasięg patrzenia i działania ludzi dotyczył tego co im najbliższe - ich samych i ludzi, których widują na codzień na ulicy nie byłyby potrzebne żadne rozważania o bestii”.
Masz rację, GDYBY!!!!

W tym tekście napisałeś; cyt.
„Szukając bestii w proroctwach sprzed 2,5 tysiąca lat nie widzisz bestii pod samym nosem - TU I TERAZ”
Jeżeli spojrzysz w proroctwo, zobaczysz to, co Bóg mówi o człowieku. Wskazuje nam, jak tu i teraz rozpoznać wszystkie sprawy, które dzieją się przed naszym nosem. Bóg przekazał proroctwa, bo wiedział, że człowiek nie będzie widział dalej jak czubek swojego nosa,

Pytasz; cyt.
„Gdzie jest TWOJA nauka o TU I TERAZ "mesjaszu" ?
W tym, co możesz przeczytać znajdziesz jej kroplę, lecz zawsze jest ona dalej, niż czubek twojego nosa.

Pozdrawia cię i życzę szerokich horyzontów, również myślowych.


Pan zastępów.

Offline

 
  • Index
  •  » ???
  •  » odpowiedzi na posty z innych forum
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
restauracja Ciechocinek