#1 2007-08-29 23:53:23

Veniko

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 1

Zapytania do tematu Święty Graal

Witam jestem tutaj nowy i od razu mam pytanie:
Czy Portugalia to Porto Graale ?

Offline

 

#2 2007-10-13 08:38:17

Pawel_155

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-10-13
Posty: 4

Re: Zapytania do tematu Święty Graal

Ja znam troche inna wersje czym jest swiety Graal po dlugich przemysleniach doszlem do jednego swiety Graal nie istnieje tak naprawde Graalem jest to czym chcemy zeby bylo jak dla mnie jest to rod Jezusa i Marii Magdaleny. Dla czebie jak widze jest to czarna skrzynia za czasow Egipcjan. Chodzi o to ze swiety Graal moze byc wszystkim bo tak naprawde nikt nie wie czym on jest dla kazdego czlowieka jest czyms innym. Od paru tygodni interesuje sie graalem i jego tematyka i wiem cos o tym

Offline

 

#3 2007-10-13 09:08:43

Deszcz

Agat

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 97

Re: Zapytania do tematu Święty Graal

Paweł jak wiesz coś o tym to załóż temat i napisz.
K12G przytacza tekst Mesjasza czym tak naprawdę jest święty graal w/g jego wiedzy.
Myślę że ludzie dzięki własnym potrzebom wymyślili tyle znaczeń dla świętego graala.

Offline

 

#4 2007-10-13 15:30:23

Pawel_155

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-10-13
Posty: 4

Re: Zapytania do tematu Święty Graal

A wiesz ze nawet tak zrobie mam dwie ksiazki no w zasadzie trzy ksiazki o Graalu i miejscu jego przebywania

Offline

 

#5 2007-11-21 23:32:33

The Skip

Kryształ

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 6

Re: Zapytania do tematu Święty Graal

Czyli w skrócie taka brayła o działaniu narkotyczno-zdrowytnym
Egipcjanie potrafili wykożystywać wiele niezrozumiałych aspektów świata dla kontroli mas, dlatego wtedy kapłaństwo było dziedziczne...

Offline

 

#6 2008-05-05 19:35:41

rici69

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 6

Re: Zapytania do tematu Święty Graal

Interesuje mnie Zakon Zielonego Smoka, czy cos w tym stylu zalozony w Siedmiogrodzie. K5to wie cos wiecej na ten temat?.

Offline

 

#7 2008-05-17 11:25:46

Derek

Kryształ

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 23

Re: Zapytania do tematu Święty Graal

W sumie nie ma zadnych przeslanek ze Swiety Graal istnieje. Oczywiscie stal sie on silnym archetypem i jest czesto roznie odnoszony. Np w srodowisku lekomanow Swietym Graalem jest tzw rózowa recepta

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nowalia pakiet spa Ciechocinek wodomierze wrocław