#9 2007-10-29 20:03:00

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

Kiara

Napisałaś dużo, lecz same "bzdury"z punktu widzenia Boga.

Lecz jest to wspaniale z punktu widzenia lucyfera, który chce człowieka sprowadzić do istoty
rozdającej miłość zamiast przekazywania jej dla własnej duszy.

Z punktu widzenia lucyfera, który pozwoli człowiekowi dużo poznać, lecz niczego nie zrozumieć.

Z punktu widzenia Lucyfera, który na koniec w świecie iluzji daje złudną prawde.

Sprawy źródeł najistotniejsze zresztą, wogóle nie są istotne.


Ty Kiaro całą swoją wiedzę czerpiesz z astralu i ani jedno twoje słowo nie pochodzi od Boga.
tam wszystko ma swój POCZATEK-ŹRÓDŁO  i EFEKT- KONIEC.
Ty widzisz tylko efekty, chełbisz się nimi i wyśmiewasz źródło; To jest działanie Lucyferyczne, energia Lucyferyczna o jaka się pytałaś.

Offline

 

#10 2007-11-01 11:23:47

kiara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 47

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

K12G witaj.

Piszesz ze nadeslalam bzdury z punktu widzenia Boga?  A kim jest ten Bog ktory tak mowi? Kim jest twoj Bog?
Prezentujesz WSZECHSWIAT CIEMNOSCI , oparty jak opisujecie na CZARNEJ MATERII , zbudowany z GESTEJ CZARNEJ MASY. W SWIECIE CIEMNOSCI JEST BOG CIEMNOSCI, dla takiego Boga owszem moje informacje moj przekaz WIEDZY to bzdury, bo nie jest zgodny z jego kierunkiem drogi  "rozwoju".
Jestes czlowiekiem zyjacym na ziemi , powinnas logicznie myslec , Mesjasz tez, CO WY REPREZETUJECIE?
JAKIE SILY I MOCE? CZY ZDAJECIE SOBIE Z TEGO SPRAWE?
CZY KIEDYKOLWIEK WIDZIALAS ROZWOJ ZYCIA W MROKU? Owszem tam jest wegetacja, ale do rozwoju zycia potrzebne jest swiatlo i swiatlosc , a nie CZERN , MROK I CIEMNOSC. OBUDZCIE  SIE BO WYDAJE MI SIE ZE SPICIE.
Mowisz ze ja pisze bzdury? a gdzie sa twoje kontrargumety? Jezeli nie urodzi sie milosc w czlowieku to ,co on twoim zdaniem przekaze WLASNEJ DUSZY?  Mozesz przekazac to co masz , to co sie w tobie urodzilo , to co stworzylas , nic wiecej. Znasz przyslowie? I Salomon z pustego nie naleje? To prosze zastanow sie nad wlasnymi slowami zamiast pisac bzdury.
Wiesz na czym polega MADROSC? Na polaczeniu wiedzy lucyferycznej i arymanicznej, a nie na straszeniu nia.
Swiat iluzji to swiat astralny, swiat polprawdy w ktorym wszystko jest oparte tylko na jednym kierunku, na  wiedzy arymonicznej, Wiedza Czarnego Pana w  Czarny Wszechswiat.
Zbyt szybko oceniasz czlowieka, ( jezeli moge ci cos poradzic) oceniaj wartosc wiedzy, przekazu a nie ludzi. Astral to jeszcze niedojrzala  przestrzen jest w trakcie rozwoju , podnoszenia wibracji , przechodzenia w wyzsza czestotliwosc zasilania go. Nie wiesz skad ja czerpie wiedze, juz pisalam jej zrodlem jest moja DUSZA I MOJ DUCH.
Efekty widze? oczywiscie efekty sa bardzo wazne, ale nie mniej wazna jest droga dochodzenia do tych efektow. Moja droga jest trudna , jednak jest na niej SWIATLOSC I MILOSC, czego z calego serca zycze i Wam.

Offline

 

#11 2007-11-01 11:45:38

kiara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 47

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

Asef

Jeszcze nikt nie znalazl tego olejka, nikt. A ja juz pisalam w MALZENSTWIE DYNASTYCZNYM ZAWSZE RODZI SIE PIERWSZA CORKA. NATOMIAST MESJASZ I K12G MAJA TRZECH SYNOW. Nie jest mozliwy taki ukada dziedziczenia w malzenstwie dynastycznym, bo spadkobierczynia i przekazniczka MESJANIZMU jest KOBIETA.
To ONA dopiero namaszcza MEZCZYZNE ( CZYLI W TYM ZEWNETRZNYM AKCIE PRZEKAZUJE MU SWOJA WIEDZE DZIELI SIE NIA Z NIM) wowczas MEZCZYZNA POD WZGLEDEM WIEDZY STAJE SIE ROWNY KOBIECIE , NIGDY NIE JEST ODWROTNIE, NIGDY.
Dlatego w takich malzenstwach zawsze pierwsza rodzi sie corka, ona jest spadkobierczynia rodowa.
Jezus tez mial PIERWSZA CORKE.

Jezeli potrafisz odczytac przekazy to na podescie figury w Rennes la Chateau jest wyryty napis z grubym podkresleniem.

MISS -  SYJON     co znaczy dokladnie   KOBIETA SYJONU  ,  Gwiazda Syjonu ,jest WIEDZA WENUS, WIEDZA JUTRZENKI GWIAZDY ZARANNEJ.
Dalej poszukaj jest to stara wiedza Judaizmu. Dlatego sa tam figury kobiety ciezarnej bo ona i tylko ona jest
Owym Mesjaszem pokoju przekazujacym wiedze oraz linnie genetyczna poprzez narodziny dzieci. Jednak dynastyczna jest , byla i bedzie zawsze KOBIETA. Kobieta jest WIEZA, jest podstawa istnienia WIEDZY MADROSCI, w niej jest wszystko zdeponowane, w DNA ktore tylko ona przekazuje, a nie mezczyzna. Przekaz kodu DNA jest to wiedza zapisana strumieniem SWIATLA WE KRWI.

Offline

 

#12 2007-11-01 15:59:57

Raphael85

Agat

Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 89

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

Też gdzieś kiedyś czytałem o Kobiecie z dzieciątkiem z księżycem pod stopami i koronie z gwiazd:)

Na końcu okaże się ,że tak czy tak byliśmy oszukiwani. Nieźle , się zdziwimy jeśli by się tak stało ...było by "ale przecież to nie możliwe , jak czytałem(am) i co teraz ze mną będzie" . Najlepsze jest to ,że kiedy zadajesz pytania nikt nie jest w stanie na nie odpowiedzieć wyczerpująco. To wszystko sprawia wrażenie ,że może być  NIESPODZIANKA niekoniecznie miła.

Każdy coś wie jednak jedna wiedza wyklucza drugą  ,ale co tam ...

Offline

 

#13 2007-11-01 16:49:23

GRYF144

Ametyst

Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 304

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

{Kolorem zielonym oznakowane są teksty napisane przez Kiarę}.


Witaj Kiaro.                             

Postanowiłem wygospodarować chwilę czasu, bo to, co piszesz wymaga odpowiedzi.

Jestem Kiara, Witajcie!

Pochodze z przestrzeni Milosci  Piekna , Madrosci , Jasnosci,  Harmonni  Prawosci , Godnosci i Wiedzy.
Tam istnieje pelna akceptacja dla wszystkiej odmiennosci, kazdy ma prawo wybrac sercem co jest dla niego dobre. Istnieje pelna akceptacja jego decyzji , nikt go nie ocenia, nie krytykuje i nie wartosciuje.
Zycze Wam Wszystkim bywania w takich przetrzeniach.


Piękne przywitanie, tylko szkoda, że na pokaz.


Zwrot ujęty w tym przywitaniu; „Istnieje pelna akceptacja jego decyzji , nikt go nie ocenia, nie krytykuje i nie wartosciuje.”

Poniżej przytoczę Twoje wypowiedzi, które jednoznacznie wskazują, że co innego piszesz w treści przywitania a zupełnie, co innego w tych wypowiedziach.
Wzniosłe słowa; pełna akceptacja, nikt nie ocenia, nie krytykuje, nie wartościuje.
W swojej wypowiedzi, która dotyczy mojej osoby złamałaś je wszystkie.
Oceniłaś moje wypowiedzi, skrytykowałaś je, pomieszałaś wartości, przy tym nie wykazałaś się nawet odrobiną akceptacji.
Zwróć uwagę, na sytuację, która zaistniała w czasie, gdy po wielu tygodniach odwiedziłem forum, zdecydowanie brak mi czasu, lecz Twoje wypowiedzi okazały się tak koszmarnie niekulturalne, że musiałem coś odpowiedzieć. Pisałaś już wcześniej, lecz przedstawiłaś się w czasie, gdy byłem na forum, co umożliwiło mi, dąć Tobie słuszną odpowiedź.

Zastanów się, przy kim jest opatrzność?

A teraz do rzeczy, pokazujesz piękny sztandar – idealny świat, ale Ty nie jesteś z tego świata, jesteś osobą, która za maską idealnego człowieka, ocenia, krytykuje i tonem wypowiedzi wskazuje na wewnętrzną zawiść i wyższość.
Pyzatym zachowałaś się karygodnie z punktu widzenia prawa, zarzuciłaś mi kłamstwo, jest to pomówienie. Nie będę podejmował z Tobą dyskusji, (chociaż pochwaliłaś się, że już taka zaistniała) wskażę tylko, co należy uczynić by dyskusja mogła zaistnieć.

Po pierwsze, jeżeli odnosimy się do czyjegoś tekstu lub wypowiedzi, należy go, lub ją przytoczyć, Do mojego tekstu odniosłaś się wielokrotnie, żadnego nie przytoczyłaś.

Po drugie
, dyskusja musi być logiczna a nie emocjonalna z pozycji wyższości.

Po trzecie, obowiązuje zasada dowodzenia swoich tez, lub wyroków.

Są to podstawowe kanony, które określają ramy kulturalnej dyskusji, ja dowiodę wszystkich swoich wypowiedzi i jeżeli chcesz ze mną dyskutować, musisz również przedstawić tezy dowodowe dla Twoich wypowiedzi.
Jak do tej pory Twoje teksty, są tylko wskazaniami jakichś wartości, które każdy może sobie wymyślać, nie ma w nich ani krzty logiki.
Może sądzisz, że Bóg jest nielogiczny?


Piszesz ze nadeslalam bzdury z punktu widzenia Boga?  A kim jest ten Bog ktory tak mowi? Kim jest twoj Bog?
Prezentujesz WSZECHSWIAT CIEMNOSCI , oparty jak opisujecie na CZARNEJ MATERII , zbudowany z GESTEJ CZARNEJ MASY……-
gdzie tak napisałem? W SWIECIE CIEMNOSCI JEST BOG CIEMNOSCI, dla takiego Boga owszem moje informacje moj przekaz WIEDZY to bzdury, bo nie jest zgodny z jego kierunkiem drogi  "rozwoju".
Jestes czlowiekiem zyjacym na ziemi , powinnas logicznie myslec , Mesjasz tez, CO WY REPREZETUJECIE?



Mowisz ze ja pisze bzdury? a gdzie sa twoje kontrargumety?.....-


najpierw wyjaśnij dlaczego piszesz bzdury wskazane w czterech pozycjach na końcu tekstu.

Jezeli nie urodzi sie milosc w czlowieku to ,co on twoim zdaniem przekaze WLASNEJ DUSZY?  Mozesz przekazac to co masz , to co sie w tobie urodzilo , to co stworzylas , nic wiecej. Znasz przyslowie? I Salomon z pustego nie naleje? To prosze zastanow sie nad wlasnymi slowami zamiast pisac bzdury.
Wiesz na czym polega MADROSC? Na polaczeniu wiedzy lucyferycznej i arymanicznej, a nie na straszeniu nia.
Swiat iluzji to swiat astralny, swiat polprawdy w ktorym wszystko jest oparte tylko na jednym kierunku, na  wiedzy arymonicznej, Wiedza Czarnego Pana w  Czarny Wszechswiat.
Zbyt szybko oceniasz czlowieka, ( jezeli moge ci cos poradzic) oceniaj wartosc wiedzy, przekazu a nie ludzi. Astral to jeszcze niedojrzala  przestrzen jest w trakcie rozwoju , podnoszenia wibracji , przechodzenia w wyzsza czestotliwosc zasilania go. Nie wiesz skad ja czerpie wiedze, juz pisalam jej zrodlem jest moja DUSZA I MOJ DUCH.
Efekty widze? oczywiscie efekty sa bardzo wazne, ale nie mniej wazna jest droga dochodzenia do tych efektow. Moja droga jest trudna , jednak jest na niej SWIATLOSC I MILOSC, czego z calego serca zycze i Wam.




MISS -  SYJON ….-


gdzie istnieje taki tekst?

  Co znaczy dokladnie   KOBIETA SYJONU  ,  Gwiazda Syjonu ,jest WIEDZA WENUS, WIEDZA JUTRZENKI GWIAZDY ZARANNEJ.
Dalej poszukaj jest to stara wiedza Judaizmu. Dlatego sa tam figury kobiety ciezarnej bo ona i tylko ona jest
Owym Mesjaszem pokoju przekazujacym wiedze oraz linnie genetyczna poprzez narodziny dzieci. Jednak dynastyczna jest , byla i bedzie zawsze KOBIETA. Kobieta jest WIEZA, jest podstawa istnienia WIEDZY MADROSCI, w niej jest wszystko zdeponowane, w DNA….- w DNA wiedza czy predyspozycje? ktore tylko ona przekazuje, a nie mezczyzna. Przekaz kodu DNA jest to wiedza zapisana strumieniem SWIATLA WE KRWI.


[Jeszcze nikt nie znalazl tego olejka, nikt. A ja juz pisalam w MALZENSTWIE DYNASTYCZNYM ZAWSZE RODZI SIE PIERWSZA CORKA. NATOMIAST MESJASZ I K12G MAJA TRZECH SYNOW. Nie jest mozliwy taki ukada dziedziczenia w malzenstwie dynastycznym, bo spadkobierczynia i przekazniczka MESJANIZMU jest KOBIETA.
To ONA dopiero namaszcza MEZCZYZNE ( CZYLI W TYM ZEWNETRZNYM AKCIE PRZEKAZUJE MU SWOJA WIEDZE DZIELI SIE NIA Z NIM) wowczas MEZCZYZNA POD WZGLEDEM WIEDZY STAJE SIE ROWNY KOBIECIE , NIGDY NIE JEST ODWROTNIE, NIGDY.
Dlatego w takich malzenstwach zawsze pierwsza rodzi sie corka, ona jest spadkobierczynia rodowa.
Jezus tez mial PIERWSZA CORKE…..-


i ona mu przekazała mesjanizm namaszczając ojca?

Jezeli potrafisz odczytac przekazy to na podescie figury w Rennes la Chateau jest wyryty napis z grubym podkresleniem.

MISS -  SYJON…..-
ten napis brzmi „MISSION” to znaczy „MISJA”     co znaczy dokladnie   KOBIETA SYJONU  ,  Gwiazda Syjonu ,jest WIEDZA WENUS, WIEDZA JUTRZENKI GWIAZDY ZARANNEJ.


Nie otrzymalam odpowiedzi  od Mesjasza ani od K12G kim jest ten Lucyfer? Straszenie kims z przyzwyczajenia bez doglebnej znajomosci tematu uwazam  za  bardzo niewlasciwe. Naduzywanie cudzego imienia w celu wywieranie presji oraz podpozadkowywanie sobie nia ludzi to psychomanipulacja. Tak sie to okresla, nazewnictwa prawno naukowe.
Dlaczego ten Lucyfer jest tak znienawidzony oraz znieslawiony? Dlaczego Mesjasz i K12G nim strasza?....-


wskaż tekst, w którym straszę Lucyferem.

Jest ich calkowitym przeciwienstwem ich wiedzy oraz zasady istnienia. Swiat Mesjasza (on pochodzi ze swiata ciemnosci, czerni oraz dezinformacji) bo w swiecie ciemnosci nie ma wiedzy calkowitej , wiedza jest w swietle, to ono jest jej nosnikiem. Mesjasz i K12G reprezetuja swiat Arymana Pana Ciemnosci , taki swiat, wszechswiat jest im bliski , ten propaguja, Czarny Wszechswiat z czarnych perelek w czarnej bardzo gestej przestrzeni ( ludzie takiemu opisowi odpowiada "pieklo" a nie niebo) na tym wszechswiecie opiera sie wiedza przekazywana przez Mesjasza.

Asef dla ciebie jest bardzo ciekawa, dla mnie o tyle ze stwierdzam ze ten czlowiek publikuje wiedze ktora nie niesie w sobie prawdy.
Malo logiczne wypowiedzi oparte na fragmentarycznej wiedzy,ale nie calej ( jezeli mozna mowic obecnie o calej wiedzy) rowniez nieprawdziwej , uzywanie okreslen (typu podroz za pomoca grala). Sa to rozwojowe mozliwosci przekazane ludzkosci w polaczeniu ze wcieleniem sie wylacznie Duszy Boskiej.
To o czym opowiada Mesjasz to odbieranie przekazow od jakiejs przestrzeni energetycznej, oraz ( nie wiem) czy sa to wycieczki metalne, czy tez projekcja obrazow na swiadomosc czlowieka jak u P.Lucyny Lobos.
Dla nazwania tych stanow uzywa okreslonego nazewnictwa, podroz za pomoca Swietego Grala.
Odpowiedzi Mesjasza nie sa ani precyzyjne ani wystarczajace,….


które odpowiedzi?

mozna dyskutowac, uzywajac roznych argumetow z roznych poziomow wiedzy. Ale jezeli odpowiedzia na zadane pytania jest slowo ABSURD, wowczas konczy to jakom kolwiek dyskusje.Brak kontrargumetow a tym samym wiedzy w temacie to wszystko co mial do zaoferowania Mesjasz.
Caly czas przekazuje wiedze na temat roznicy w pojeciach ; Ducha i Duszy( ja to nazywam Matryca Astralna,czescia z ktorej wydzielaja sie poszczegolne czastki energetyczne biorace udzial w kolejnych wcieleniach, oraz Matryca nadprzestrzenna, ta glowna czescia ktora nigdy sie nie wciela zawsze istnieje jest w formie energetycznej).
Nie ma czystej wypowiedzi kim jest Mesjasz, raz objawia sie jako starszy brat Jezusa, a innym razem sugeruje ze jest Jezusem, raz mowi o wielosci wymieniajacych sie Bogow innym razem o Jednym Bogu. ....


Jedynie twierdzę,że jestem starszym bratem Jezusa,twoja wypowiedź w tym miejscu jest oszczercza, nigdy nie twierdziłem, ze jestem Jezusem.


Zaprzecza religiom i religijnym informacja, a caly swoj przekaz oraz wyniesienie siebie opiera na wiedzy biblijno-ewangelicznej.
Raz mowi ze jest z nieba , nastepnym razem ze z astralu,


...Kolejne oszczerstwo, czy ty jesteś wojownikiem Lucyfera- a może jego ustami?

a innym ze z cywilizacji. Calkowity brak odrozniania rzeczywistosci i pomieszane informacje.
[color=green]Dla zainteresowanych dyskusja miedzy Mesjaszem a mna...


nigdy takowej nie było i nie będzie dopóki nie zostana spełnione wyżej wskazane zasady.



Asef mowisz o jakims Bogu czy o Stworcy Wszechrzeczy? Bo Bog Stworca jest byl i bedzie TYLKO JEDEN, NAPRAWDE NIC NIE DZIALO I NIE DZIEJE SIE BEZ JEGO WIEDZY I ZGODY.
Juz wiele razy pisalam nie ma takiej postaci Boga religijnego jak to sobie wyobraza wlasna fantazja czlowiek. Bog jest Energia osobowosciowa ale owszem ewoluujaca z caloscia wlasnego stworzenia, Jest Najwiekszym Dobrem Miloscia , Madroscia i Moca. Jest niewyobrazalna Jasnoscia. Nie ma zadnych zmieniajacych sie Bogow. Po co Stworcy wojska niebianskie? Tam nie ma wojen, wszystkie Energie ( dusze ) zyja w milosci i miloscia,
jest wolna wola i kazdy we wlasnej przestrzeni energetycznej ma prawo realizowac swoj zamysl wedlog wlasnej wiedzy i mozliwosci. Milosc jest akceptacja innosci , roznorodnosci wszystkich dusz.
Dusze zchodza na ziemie w celu doswiadczania, nauki , wlasnie uczuciowo duchowej. W ten sposob poprzez wcielanie sie poznaja coraz wyzsza wibracje uczuc , zeby mogly ewoluowac i osiagnac najwyzszy poziom rozwoju oraz wolnosc absolutna.
Lucyfer , to jedna z linni rozwojowych poprzez wiedze ktora reprezetuje ta Energia,zeby mogla poznac cala wiedze, musi rowniez poznac wiedze SWIATLOSCI czyli WIEDZE LUCYFERYCZNA.
Emocje pozytywne, to tylko wycinek uczucia milosci, obnizonego do rangi emocji. Gdy dusze zacznaja (naucza sie) zyc MILOSCIA , osiagna poziom energetyczny staly, ( wiedza absolutna) nie beda potrzebowaly wcielania sie na ziemi , wowczas beda mogly tworzyc wlasne wszechswiaty.
Taki jest cel wcielen, w tym celu zostala stworzona Ziemia jako szkola rozwoju duchowego , i taka jest droga naszej ewolucji. Nie jest to kara ani wiezienie.
Kiara
_________________
Milosc jest szczesciem.
Kiara



W Twoim pytaniu występują absurdy, które ponumerowane są przytoczone poniżej;

Nr 1. Czas miłości nastanie po zmianach, jakie nastąpią za panowania mesjasza, a nie jak wskazujesz, będą one podczas Jego przyjścia. Poza tym zwróć uwagę na fakt, że tym Mesjaszem jest dowódca armii Nieba, Pan zastępów a więc misja nie może być pokojowa, lecz dotyczy walki.


Nr 2. Z jakiej przyczyny wynika zwrot, który określa Boga jako „zmienną wiedzę informacyjną”

Nr 3. Inkarnacja dotyczy inkarnowania istot astralnych a wcielanie dotyczy duszy z nieba, jeżeli nie widzisz w tym różnicy, to Twoim obowiązkiem jest dowieść teorii, którą przedstawiasz.

Nr 4. W jednym miejscu piszesz, że duża część zdobywanej energii, (ciekawe, w jaki sposób) przekazywana jest na zasilanie systemu astralnego i tworzącego się czarnego wszechświata a w kolejnym zdaniu, natomiast czarny się rozpada, to fakt, tego nie da się ukryć.

Absurd nr 1.
„Przyjscie Mesjasza na Ziemi to czas Milosci piekna i harmonni.”

Absurd nr 2.
„BOG JEST NAJWYZSZA WIBRACJA DOBRA I MILOSCI JEST DOSKONALOSCIA , a nie zmienna wiedza informacyjna.”

Absurd nr 3.
”A jezeli chodzi o znaczenie  i zwiazek ; INKARNACJE I WCIELENIA, nie rozni sie jedno od drugiego niczym. PROSZE PRZEKAZYWAC LUDZIOM PRAWDZIWA WIEDZE!”

Absurd nr 4.
„Jednak i jedna i druga w ciele ludzkim doswiadczaja , ewoluuja, zdobywaja energie  z ktorej duza czesc przekazuja na zasilanie systemu astralnego i tworzacego sie czarnego wszechswiata.
Oczywiscie ze jestesmy w trakcie przechodzenia w wyzsza czestotliwosc energetyczna (rozwoj , calego wszechswiata jest faktem, natomiast czarny sie rozpada to tez fakt) tego nie da sie ukryc.”


Pozdrawiam.                                           Pan Zastępów

Bez szczęścia nie ma miłości.

Offline

 

#14 2007-11-01 19:06:37

kiara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 47

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

Witaj Mesjasz.
Juz ci odpisalam , jednak w tym temacie wyjasnie Mesjanizm Kobiety.
Malzenstwo Dynastyczne bo o takim dyskutujemy to przekaz  wiedzy kobiety mezczyznie. Jezusowi przekazywala ta wiedze jego zona ( namaszczenie jest tylko aktem zewnetrznym) caly rytual jest inny.Kiedy zaistnieje malzenstwo dynastyczne RODZI SIE ZAWZE PIERWSZA CORKA, ONA A NIE SYN SA SPADKOBIERCAMI RODU.
ONA NAMASZCZA NASTEPNEGO DYNASTYCZNEGO NASTEPCE. BEZ TEGO ZAGINAL BY ROD. Nie bylo potrzeby zeby Jezusa namaszczala corka, zrobila to jego ukochsana zona.
Nie napisales Mesjasz ze jestes Jezusem? gdzies w tekscie twoja zona dawala cos do zrozumienia ze tak jest (ale tez teraz nie moge tego powiedziec na 100% , duzo czytalam, jak znajde ten fragment to zacytuje), ale Jezus nigdy nie mial starszego brata, byl synem pierworodnym najstarszym. Mial mlodsze rodzenstwo,wiec czy tak czy tak nie jest to prawdziwa informacja.
Dlaczego uzywasz w stosunku do mnie okrelenia , " czy jestem wojownikiem Lucyfera lub jego ustami? " i dziwisz sie ze  ja mowie ze straszysz Lucyferem? jezeli uwazasz ze on walczy to logiczne jest sie go bac.
Jestem Kiara, to powinno wystarczyc, nie szukam podbudowy tytulami i autorytetami , nie potrzebuj juz tego.
Slowo absurd nie jest tematem do dyskusji, stosuje sie je zamiennie kiedy nie ma sie nic innego do powiedzenia, ono ucina wszelkie dyskusje.

Bez szczescia nie ma milosci?    A moze bez MILOSCI NIE MA SZCZESCIA. Moze tak lepiej?
Serdeczne pozdrowienia.

Offline

 

#15 2007-11-01 19:57:40

K12G

Szmaragd

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 615

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

Witaj     Kiara

Nie ustosunkowałaś do zasad, jakie wskazał Masjasz, a które obowiązują w dyskusji. Nie przytaczasz wypowiedzi, na które się powołujesz, zacznij od tego prostego faktu. Nie można zarzucać komuś jakichś wypowiedzi bez przytoczenia tekstu, w którym jest ona zawarta. Ty to czynisz i nie będziesz miała żadnej odpowiedzi, jeżeli będziesz tylko fabryką słów bez poparcia.

Oto twoja wypowiedź:
"To ONA dopiero namaszcza MEZCZYZNE ( CZYLI W TYM ZEWNETRZNYM AKCIE PRZEKAZUJE MU SWOJA WIEDZE DZIELI SIE NIA Z NIM) wowczas MEZCZYZNA POD WZGLEDEM WIEDZY STAJE SIE ROWNY KOBIECIE , NIGDY NIE JEST ODWROTNIE, NIGDY.
Dlatego w takich malzenstwach zawsze pierwsza rodzi sie corka, ona jest spadkobierczynia rodowa.
Jezus tez mial PIERWSZA CORKE."

Masz problem albo ze zrozumieniem tego co piszesz, w/g twojego tekstu można się domyśleć, że wszystko Chrystus otrzymał od Magdaleny, dopiero po namaszczeniu uzyskał prawa spadkobiercy. Leczy w tekście, który napisałaś poniżasz całkowicie prawa mężczyzny, wynosząc kobietę ponad stan praw i możliwośći. Prawdopodobnie źle oceniasz zasady współżycia na ziemi.

Powiedz mi w jaki sposób w/g ciebie można nabyć wiedze przez namaszcaenie???
Mesjasz przez 12 lat pobierał wiedzę z Nieba przy pomocy specjalnych technik,więc jakim cudem można taką wiedzę przekazać przez namaszczenie???

Offline

 

#16 2007-11-01 20:55:37

kiara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 47

Re: Nadejście Mesjasza w/g Żydów.

Witaj K12 G.

Fabryka slow bez pokrycia? to wy nie wiecie co sami piszecie na tym forum? ja dyskutuje pod tematem o tresci w nim zawartej, wszystko tutaj trzeba cytowac? Moja refleksja to jest  przeciez  mysl przewodnia waszej misji i waszego przekazu.

Mowisz mi ze ja mam problem ze zrozumieniem tego co ja pisze, nic podobnego nie mam zadnego problemu w tym wzgledzie. To ty mi zadajesz pytania zwiazane z trescia mojego tekstu a nie ja sie nad nim zastanawiam (tak naprawde dobrze ze pytasz wyjasnie to, ale nie podam ci opisu calej ceremonni namaszczenia Jezusa) jest zbyt rytualna.
Tak k12G wiedza  ktora moze posiadac kobieta lub mezczyzna to wiedza wylacznie jednego aspektu meskiego lub zenskiego zawarta jest w DNA nie sa to nauki teoretyczne polegajace na bywaniu na jakichs wykladach ( niezaleznie czy sa one na ziemi czy w kosmosie) w ten sposob otrzymuje sie informacje. Wiedza staja sie one po doswiadczeniu ich (przezyciu zdarzen w ktorych  te informacje beda zastosowane) wowczas posiada sie wiedze. Jezus najstarszy syn Boga jako dusza posiada najwieksza wiedze rowna Bogu, ale jako czlowiek mezczyzna nie posiadal wiedzy aspektu zenskiego. Kazdy moze osiagnac w sobie wiedze pelna rowna swoich aspektow wewnetrznych bo je posiadamy, ale nikt jako czlowiek w  danym wcieleniu nie ma wiedzy kobiety jezeli jest mezczyzna i odwrotnie. Taka wiedze  mozna otrzymac w trakcie rytualu namaszczenia ( uzycie olejka , jest to tylko zewnetrzna forma tego rytualu). Rytual i cala ceremonnia jest sekretem rodowym  MM.
Uwazasz sie za K12G , wiec powinnas wiedziec jakim sposobem ( cuda nie sa niezbedne przy poczatkowej fazie rytualu) to sie odbywa , jest to bardzo w naturalny sposob. Wiedza jest w nas, nie potrzebne jest jej pobieranie znikad,ona jest w naszym DNA calkowita, wystarczy otworzyc do niej dostep, a to juz sztuka. Informacja ktora otrzymywal Mesjasz nie jest jego wiedza, to tak jak w szkole, ucza nas, istnieje przekaz informacji ale to nie jest nasza wiedza tylko wykladowcy.Informacja ta  moze stac sie  nasza wiedza jezeli zostanie zastosowana w praktyce przez nas.  Efektem tego beda nasze osobiste doswiadczenia z nia  zwiazane, i to bedzie juz nasza wiedza. Tak wyglada roznica miedzy wiedza a informacja. Mesjasz jezeli jest Mesjaszem  najstarszym synem Boga posiada WIEDZE INFORMACYJNA CALKOWITA KIEDY RODZI SIE NA ZIEMI,nie potrzebuje 12 lat nauki, ON POSIADA MADROSC JEDNEGO ASPEKTU , wszystko z tym zwiazane.
Reszte otrzymuje poprzez dynastyczne malzenstwo od KOBIETY.
Pozdrowienia dla Waszej rodziny.

Offline

 
Statystyki (REJESTRACJA WYŁĄCZONA)
Analiza oglądalności witryny
Wymiana
WwW.CrashFans.Pun.PL - Polskie Centrum Crashday
Pozycjonowanie
katalog stron Free PageRank Checker
Links
| Andrzej Struski | Webtree.pl | katalogSEO.net | Stop himawanti | Prawdziwy himawanti | Niesamowite | VPS Hosting Reviews |
Creative Commons License
Teksty i artykuły są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska Nie wolno Ci kopiować i rozpowszechniać tekstów, zdjęć oraz artykułów znajdujących się na forum bez pisemnej zgody autorów.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768

Free Domain Name
Register a free domain name with .co.nr extension (such as www.YourName.co.nr) that comes with free URL redirection, URL cloaking and path forwarding, meta-tags, FavIcon and Google Webmaster tools support, kill-frame feature, NO forced ADS at all, and more.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek herbaciany ciechocinek hotel spa